Okul dergisi için yardım..

Diğerleri - Okul dergisi için yardım.. ...

thuran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thuran

Eğitimci / İstanbul

Alt 25-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Okulumuzda bir dergi çıkarmayı düşünüyoruz.. Ama hiç bir bilgim yok netten office puplisher örnekleri aldım ama bakamadım henüz.. Bunun için ne şekilde yardımız olabşlir acaba.. Ben Photoshop kullanabilşyorum... Konuyu tam olarak nereye çacağıma karar veremedim.. Uygun diye burasını düşünmdüm.. Eğer yanlış yerdeyse doğru yere taşırsanız sevinirim ve özür dilerim şimdiden.. Saygılarımla..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photosopta dergi hazırlamak çok zo olur vektörel bir program da çalışmanı tavsiye ederim,
bu iş için en iyisi Quark express, olmakla beraber corel draw ve freehand gibi programlarda daha kolay hazırlayabilirsin, kolay gelsin sana Okul dergisi için yardım..
Bu mesajdan alıntı yap
thuran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thuran

Eğitimci / İstanbul

Alt 25-02-2008 #3
photosopta dergi hazırlamak çok zo olur vektörel bir program da çalışmanı tavsiye ederim,
bu iş için en iyisi Quark express, olmakla beraber corel draw ve freehand gibi programlarda daha kolay hazırlayabilirsin, kolay gelsin sana Okul dergisi için yardım..
peki bununla ilgili hazır şablon örnek vs. bulamazmıyım... O programları kulanamam sanırım...
Bu mesajdan alıntı yap
senol_g isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senol_g

Grafiker / Çanakkale

Alt 26-02-2008 #4
Merhaba... Bence Word programında hazırlayın... Eğer yalnızca çıktı alarak çoğaltacaksanız yeterli olur... Hem basılacaksa da elinizdeki örneği matbaaya götürdüğünüzde zaten o örneğe göre yeniden tasarlayıp baskıya uygun hale getireceklerdir... Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
okanberk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

okanberk

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 14-04-2008 #5
indesing profosyenelce olması için tabiki
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-04-2008 #6
mrb bende böle bir okulda proje yapmıştım. kullandığım program corel draw dı. kolay gelsin. hoşaçakalın.
Bu mesajdan alıntı yap
bulut7655 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulut7655

Eğitimci / Samsun

Alt 22-04-2008 #7
Bence wordde sayfa tasarımı yap ve bunu primo pdf gibi pdf yazıcılarla her sayfayı dışarıya resim olarak at.
Bu resimleri matbaya götür, gerisini tasarım yapmadan onlar halleder.

tasarım yeteneği olduktan sonra paint programıyla bile yapılabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 22-04-2008 #8
Bence baskıyı ne şekilde alacağınıza karar verin.Sonrasında gerekli bilgi basit.Ağır bir tasarım basit bir baskıyla birşey ifade etmez yada tam tersi..
Bu mesajdan alıntı yap
suatkapan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suatkapan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 15-05-2008 #9
merhaba ben zonguldaktayım kardeniz ekonomi dergisinin grafikerim size yardımcı olabilirim eklerseniz görüşebiliriz
Bu mesajdan alıntı yap
suatkapan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suatkapan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 15-05-2008 #10
bu msn dir
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dergi, okul