Okul Dergisi Kapak Çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Okul Dergisi Kapak Çalışmam ...

musti790 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musti790

Öğrenci (Diğer) / Kilis

Dosya19

Alt 23-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk dergi tasarımım dolayısıyla ilk dergi kapak tasarımım Okul Dergisi Kapak Çalışmam derginin içerisinde de sanatsal grafikler bulunduğu için bu tarz bir kapak yaptım değerli yorumlarınızı bekliyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

delican1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delican1

Öğrenci (Grafik) / Tokat

Alt 23-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
musti okul için biraz ağır olmamışmı? eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

musti790

Öğrenci (Diğer) / Kilis

Alt 23-05-2011 #3
Biraz ağır olmuş olabilir haklısın Okul Dergisi Kapak Çalışmam ama renkli olarak çıktısını bile aldım çok hoş oldu.İçeriklerinde de bu tarz grafikler kullandım o yüzden bu tarz bir kapak yapayım dedim farklı oldu teşekkür ederim bu arada Okul Dergisi Kapak Çalışmam Hem renkleri tam yeşil değil maviye yakın resimde yeşil görünüyor upload dan kaynaklanıyor sanırım Okul Dergisi Kapak Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
delican1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delican1

Öğrenci (Grafik) / Tokat

Alt 24-05-2011 #4
Serçeşmeyi birazda kalın font kullanabilirsin okuma açısından ve okul resmini birazda ön plana çıkarmalısın
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-05-2011 #5
Daha sade olabilirdi. En azından logonun altındaki desen kalkabilirdi. Fotoğraf içinde başka bir yöntem olsaydı daha hoş olurdu sanırım. Benim fikrim tabi. Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

musti790

Öğrenci (Diğer) / Kilis

Alt 24-05-2011 #6
Serçeşmeyi birazda kalın font kullanabilirsin okuma açısından ve okul resmini birazda ön plana çıkarmalısın
Önce kalın kullandım ama dediğim gibi rengi maviye yakın koyu bir renk gayet anlaşılır durumda olduğu için fontu kalınlaştırmadım.Fotoğraf dediğiniz gibi biraz daha ön plana çıkabilirdi teşekkür ederim Okul Dergisi Kapak Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

musti790

Öğrenci (Diğer) / Kilis

Alt 24-05-2011 #7
basilic teşekkür ederim yorumunuz için ama ilk çalışmam daha amatörüm diyebilirim yani siteye koymamın amacı da farklı görüşleri almak kendimi bu yönde eksiklerimi gidererek geliştirmek.Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.Aslında dediğiniz gibi logonun kenarındaki desenler kalkabilirdi ama inş bu tarz hatalara düşmem bir daha Okul Dergisi Kapak Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 25-05-2011 #8
yanlış anlama arkadasım ama içerisinde kapaktaki gibi grafikler kullanmış olabilirsin ama kapakta çok boğmuş ilk baktığımda dergi kapagı gibi değil de restaurant menü kapağı zannettim...

daha değişik çalışabilirdir elindeki mevcut materyallerle...

iyi calismelar emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

musti790

Öğrenci (Diğer) / Kilis

Alt 25-05-2011 #9
yanlış anlama arkadasım ama içerisinde kapaktaki gibi grafikler kullanmış olabilirsin ama kapakta çok boğmuş ilk baktığımda dergi kapagı gibi değil de restaurant menü kapağı zannettim...

daha değişik çalışabilirdir elindeki mevcut materyallerle...

iyi calismelar emeğine sağlık
Haklısınız lüks bir restaurant menüsünü andırıyor hiç bu yönle bakmadım dediğim gibi ilk çalışmamdı tabiki hatalarım olacak ilk yapımım çünkü.Sizin yaptığınız yorumlarla kendimi geliştireceğim hatalarımı göreceğim zaten siteye eklememin sebebi de buydu.Teşekkür ederim Okul Dergisi Kapak Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-05-2011 #10
Üzerinde biraz daha çalışılsa bence başarılı olmuş, sadeleştirmeni öneririm. Örneğin orta kısımda yukarıdan aşağıya inen şeritin içindeki motifleri kaldırman tasarımı biraz daha hafifletebilir. "Serçeşme" daha belirgin olmalı bunun için rengi koyulaştırman doğru olur. Ortadaki oval kısmı ve üstündeki logoyu biraz daha yukarıya alabilirsin. Renkler hoş olmuş, eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları