Okul dergisi kapak çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Okul dergisi kapak çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bir ilköğretim okulunda çalışıyorum. Tüm uyarılara rağmen photoshopta bir dergi hazırladım. 32 sayfalık bir dergi. Bitmesine bir iki sayfa kaldı, bu da kapak çalışmam. Yorumlarınızı bekliyorum. İsmetpaşa ...

JaKoMi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JaKoMi

Eğitimci / Karabük

Alt 19-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir ilköğretim okulunda çalışıyorum. Tüm uyarılara rağmen photoshopta bir dergi hazırladım. 32 sayfalık bir dergi. Bitmesine bir iki sayfa kaldı, bu da kapak çalışmam. Yorumlarınızı bekliyorum.

İsmetpaşa ilköğretim okulu Yenice/Karabük
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Artichoke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Artichoke

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel olmuş emeğine sağlık kardeş. ancak taşmalar yanlış verilmiş. basıldığı zaman alttaki ismetpaşa ilk öğretim okulu yazısını tehlikeye atmış olursun.
İmage içinde canvas size ile 3 milim sağ ve soldan 3 milimde yukarı ve alt kısımdan 6x6 büyütüp şimdiki halini guide larla belirledikten sonra kapağı çerçeve ölçüsü kadar genişletirsen sorunsuz bir şekilde basılabilir. taşmalar hariç ve alt kısımdaki okul ismi hariç güzel olmuş eline koluna emeğine sağlık :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

JaKoMi

Eğitimci / Karabük

Alt 20-12-2010 #3
Yukarıda resmin alt tarafı görünmüyor, resme tıkladığında tüm sayfa görünüyor. O yüzden demiş olmayasın.. Çok teşekkürler ilgine
Bu mesajdan alıntı yap

Artichoke

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 20-12-2010 #4
Hah Okul dergisi kapak çalışmam Kusura bakma öyle gerçekten Okul dergisi kapak çalışmam)
Bu mesajdan alıntı yap
ozgur_gul71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgur_gul71

Grafiker / Ankara

Alt 21-12-2010 #5
bence üst tarafta vektörel grafikler kullanırken altta bulunan okul resmi bütünlüğü bozmuş. bence okul resmini çıkar güzel bir çalışma yaparsın.
Bu mesajdan alıntı yap
jackalgrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jackalgrafiker

Grafiker / Antalya

Alt 22-12-2010 #6
emeğine sağlık jakomi ama bence biraz karışık olmuş fikrimce Okul dergisi kapak çalışmam
biraz daha sade olsa sanırım daha da iyi olur
tabi iç sayfaları görmeden yorum yapıyorum
yinede ellerine sağlık biraz sonra okul dergi kapak diye yayınlııcağım istersen ordan fikir al derim iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

Artichoke

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 22-12-2010 #7
Bence çok güzel olmuş böyle sakın bozma Okul dergisi kapak çalışmam)
Bu mesajdan alıntı yap

JaKoMi

Eğitimci / Karabük

Alt 07-03-2011 #8
Kapakla ilgili yorumlarınıza teşekkür ederim.. Bu dergi basıldı ve çok beğenildi.. kaliteli bir baskı oldu.. İç sayfaları görmek isteyen arkadaşlar http://ogretmenkalemi.com/okul-dergisi-ornegi.html linkinden bakabilirler... ilginize teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
serhatozqun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhatozqun

Öğrenci (Grafik) / Erzincan

Alt 09-03-2011 #9
tasarım ilköğretim seviyesine gör güzel hos..ama dahada gelistirilebilir.Yalnız size bir sorum olacak bu kalitede calısma bılgılerınızı verebılır msıınz hangı oLculerde calıstınız ?
Bu mesajdan alıntı yap
serhatozqun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhatozqun

Öğrenci (Grafik) / Erzincan

Alt 09-03-2011 #10
kardes bır sorum olacaktı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları