Okul Dergisi Kapak

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Okul Dergisi Kapak ...

Okul Dergisi Kapak
kntk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kntk

Hiç Biri / İstanbul

Okul Dergisi Kapak

Alt 10-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar okul dergisi için kapak çalışmam. İlk defa kapak yapıyorum ve sizin görüşlerinize ihtiyacım var. Lütfen görüşlerinizi esirgemeyin.
Okul Dergisi Kapak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resim guzel ama kalan kısım duzensiz.dergi örneklerini incelersen logo manşet alt manşetler vs. bunların duzenini iyi oturtmalısın. buradan dergileri inceleyebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

kntk

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-04-2012 #3
Teşekkürler hemen bakıyorum. Başka görüşü olan yok mu?
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-04-2012 #4
Çok karışık :S Çok göz yorucu :S Aşırı derecede sadeleştirilmeli, daha uygun fontlar kullanılmalı. Çok görsel kullanmak, çok güzel olacağı anlamına gelmiyor malesef. Biraz daha çalışılmalı üzerinde. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 11-04-2012 #5
Örnekleri incelemnizi şiddetle tavsiye ediyorum Okul Dergisi Kapak ayrıca başarılar diliyorum... çalışma çok karmaşık olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap
Yiğidim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yiğidim(46)

Grafiker / Kayseri

Alt 11-04-2012 #6
Merhaba yaptığın çalışmaya, gözünü kısıp (bulanık fokuslama ayarı yaparak) bakmanı öneririm. Ne demek istediğimi anlayacaksın ... Başarılar dilerim .
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 11-04-2012 #7
Ne bulursan koymuşsun...
Önemli olan çok şey kullanmak değil, en az şeyle en çok şeyi anlatabilmek.
Sadeleştirmeli, yazıları okunabilir hale getirmeli, gözü yoran karmaşadan kurtulmalısın...
Bu mesajdan alıntı yap

kntk

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-04-2012 #8
herkese çok teşekkür ederim. Tavsiyelerinize uyup hemen sadeleştirme işlemlerine başlıyorum.

Papatyaları mı azaltsam acaba, yoksa alt manşetleri mi? Üst manşetteki sarı rengi beyaz yapsam sadelişir mi acaba? kafam karıştı şimdi..
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 11-04-2012 #9
herkese çok teşekkür ederim. Tavsiyelerinize uyup hemen sadeleştirme işlemlerine başlıyorum.

Papatyaları mı azaltsam acaba, yoksa alt manşetleri mi? Üst manşetteki sarı rengi beyaz yapsam sadelişir mi acaba? kafam karıştı şimdi..
Elma şekeri yazısını düzelt bir kere, çok deforme olmuş, tamam şirin ve sevimli olsun ama sıcaktan erimiş gibi de akmasın yani. Sarı zemin altındaki ovalliği düzgün ver bence.. Mesela gökkuşağı biraz daha ince ama en dışta olsun, sadeleştirdiğin ağaç gökkuşağının içinde kalsın, ama bütün bunları yaparken de yazacağın yazılara yer ayırmalı, bunları hesap etmelisin, Unutma ki bir tasarımda vermek istediğin ifadeyi, bilgiyi, etkiyi rahat verebilmek için boş alanlara da ihtiyacın olacak, gözü yönlendirecek, karmaşayı yok edecek, çalışmayı ferahlatacak boş alanlar...
Bu mesajdan alıntı yap

kntk

Hiç Biri / İstanbul

kapak

Alt 13-04-2012 #10
Arkadaşlar tavsiyelerinize uyarak kapağı değiştirdim. Umarım bu sefer olmuştur. ( Gökkuşağını önde denedim ama hoşuma gitmedi.) Görüşlerinizi sabırszlıkla bekliyorum. İLkine göre ne durumdayım bilmek istiyrm.
Okul Dergisi Kapak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları