okul dergisi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - okul dergisi Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar okul dergisi hakkında fiyat ve tasarım ücretileri hakkında bilgi almak istiyorum. Birde kaliteli baskı için hangi matbaa ile görüşebilirim. teşekkürler...

okul dergisi
ahalik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahalik

Grafiker / Diyarbakır

okul dergisi

Alt 06-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar okul dergisi hakkında fiyat ve tasarım ücretileri hakkında bilgi almak istiyorum. Birde kaliteli baskı için hangi matbaa ile görüşebilirim.
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yenerberktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenerberktas

Eğitimci / Osmaniye

Alt 06-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sen dergiyi nasıl düşünüyorsun ona göre yardımcı olur matbaacı arkadaşlar.Kaç sayfa boyut sayı bunlara göre fiyat konusunda yardımcı olunabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
ahalik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahalik

Grafiker / Diyarbakır

Alt 06-11-2012 #3
80 sayfa a4 tamamı renkli kuşe daha önce hiç hazırlamadım ilk kez dergi hazırlayacağım. Bu konuda kendine güvenen deneyimli arkadaşlar varsa onlarla irtibata geçebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
yenerberktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenerberktas

Eğitimci / Osmaniye

Alt 06-11-2012 #4
Tasarım hariç sadece baskı 1000 adeti 5-6 bin tlyi bulur.Tasarım için vectorel bir yazılım kullanabilirsin corel, indesign gibi
Bu mesajdan alıntı yap
kura isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kura

Eğitimci / Erzincan

Alt 06-11-2012 #5
Kardeş Allah yardımcın olsun zor iş geçen yıl bnde erzincan refahiye de yaptım senin gibiydim kör topal bişeyler yaptık .. bn quark ta oluşturdum indesing cs çalıştım . 80 sayfa 800 adet 4500 mal oldu kayseride Ahmet Uysal diye bi vatandaş . çok yardımcı oldu. saolsun . şimdiden sana kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap