Okul dışı grafiker eğitimi

Kantin - Okul dışı grafiker eğitimi Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. Ben bazı özel sebeplerden ötürü üniversiteye gidemedim. Ancak grafik tasarım hakkında ciddi bir eğitim almak istiyorum. Yani eğitimli bir grafiker olmak istiyorum, bunun için eğitim alabileceğim ...

LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Ben bazı özel sebeplerden ötürü üniversiteye gidemedim. Ancak grafik tasarım hakkında ciddi bir eğitim almak istiyorum. Yani eğitimli bir grafiker olmak istiyorum, bunun için eğitim alabileceğim başka eğitim kurumları yada üniversite bölümleri varmı? Eğer bilginiz varsa çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 02-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar. Ben bazı özel sebeplerden ötürü üniversiteye gidemedim. Ancak grafik tasarım hakkında ciddi bir eğitim almak istiyorum. Yani eğitimli bir grafiker olmak istiyorum, bunun için eğitim alabileceğim başka eğitim kurumları yada üniversite bölümleri varmı? Eğer bilginiz varsa çok sevinirim.

ben bunu anlamadım.bazı özel sebeplerden dolayı üniv e gidemiyosunuz ama ciddi bi eğitim istiyosunuz?.eğitim alabilceğiniz yer istiyosunuz? bunları ya üniversite okuyarak yapıcaksınız yada çok iyi bi eğitmenin yanında eğitim alcaksınız.bölüm için de ya basın ve yayıncılık,bilg programcılığı,bunlar 2 yıllıklar da var grafik tasarım.yeteneğiniz varsa özel yetenek sınavına girin sansınızı deneyin derim.... kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
turruncuuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turruncuuu

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2008 #3
istasyon sanat evi...
genelde iyi olarak duyduğum bir yer..
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2008 #4
istasyon sanat evi...
genelde iyi olarak duyduğum bir yer..
Nerede olduğunu söylermisinOkul dışı grafiker eğitimi
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-06-2008 #5
Hiç bir zaman geç kalınmışlık yoktur... Özel yetenek sınavlarını deneyin... Çalışarak okuyabilirsiniz. Kurslardan daha ekonomik...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dışı, eğitimi, grafik, okul