Okul Fotoğrafçılığı...

Fotoğrafçılık - Okul Fotoğrafçılığı... ...

Okul Fotoğrafçılığı...
ozyhill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozyhill

Grafiker / Bursa

Okul Fotoğrafçılığı...

Alt 02-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar..

Okul fotoğraf çekimleri için kullanılan bir program varmış. Bu program ile okuldan alınan e-okul CD si eşleşip öğrenci isimleri gibi bilgileri resimlere otomatik yazılabiliyormuş. Başka bir çok özelliği varmış. İnternetten araştırdım ama böyle bir program bulamadım.

Programı kullanan yada bilgisi olan arkadaşlar; Bilginizi benimlede paylaşabilir misiniz...?

Sevgiler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

caneralcilioglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caneralcilioglu

Öğrenci (Diğer) / Uşak

Alt 19-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Böyle bir program olacağını sanmam veya sırf bu iş için yazılmış bir program olacağını sanmam başka bir programı bu amaç için kullanıyor olabilirler. Ancak kaç yıldır e-okul çekimi yapan arkadaşlar var. Sınıf listesine göre yapıp gelmeyen öğrenciye boş çekim vs. yapıyorlar.
Ancak bulabilirseniz sadece okul için değil her alanda lazım olur. Paylaşırsanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
drivermaker2005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drivermaker2005

Webmaster / İstanbul

Alt 23-11-2012 #3
Aradığınız bu olabilir mi ? Tıkla
Bu mesajdan alıntı yap
ares59 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ares59

Grafiker / Tekirdağ

Alt 14-12-2012 #4
programın adı nonstop
Bu mesajdan alıntı yap
ioioio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ioioio

Grafiker / Eskişehir

e-okul

Alt 13-01-2013 #5
REKLAM YAPMAK İÇİN UYGUN ALAN / SEÇENEKLER BULUNMAKTADIR.
YÖNETİM İLE İRTİBAT KURUNUZ!

bu konu ıle ılgılı olarak kendım bır program yazdım program sıze fotografların ve ogrencı ısımlerını yazılı oldugu EXCEL dosyasını soruyor sızde yerlerını gosterıyorsunuz veeee enterrrrr ...Okul Fotoğrafçılığı... orjınal fotograflardakı dsc ..... ler
okul no - adı soyadı olarak degısıyor ( ornek olarak fotografın adı dsc1254.jpg yerıne 375-mehmet ozturk oluyor burada suna dıkkat cekmek ısterım degısen fotografın sonunda jpg uzantısı yok. Ancak program uzun seneler suren bır emegın, bılgı ve bırıkımın bır sonucu oldugundan kımse kusura bakmasın veremem ve de SATILIK DEGILDIR. sonuc olarak ben de buradan, bu ısten para kazanıyorum. Ancak ogrencı bası **** sıze e -okul ıle ılgılı olarak tum ısteklerınıze cevap verebılırım ... vesıkalık - e-okul fotografları - pul fotograflar . ıdarı album ogretmen fotografları nobetcı kartları ..... hatta ve hatta verebılecegınız dıger hedıyelık yada satılık urunlerı de hazırlayabılırım tamamı ogrencı bası sadece ***.... hemde 24 saatte teslım garantısı ..Okul Fotoğrafçılığı...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
okul fotoğrafçılığı