okul gazetesi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - okul gazetesi Sponsorlu Bağlantılar okul gazetem hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim...

okul gazetesi
esra karakuş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esra karakuş

Grafiker / Osmaniye

okul gazetesi

Alt 31-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

okul gazetem hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederimokul gazetesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tuba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuba

Grafiker / Adana

Alt 31-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok güzel olmuş eline sağlık çalışmalarını her zaman bekleriz.
Bu mesajdan alıntı yap
esra karakuş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esra karakuş

Grafiker / Osmaniye

Alt 31-03-2008 #3
teşekkür ederim
bundan sonra sık karşılaşacağız yorumlaranız eksiklerimi gidermeme yardımcı olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 31-03-2008 #4
Elinize Sağlık Dizgi Mijanplaj Açısından Güzel
Bu mesajdan alıntı yap
Semih Taneri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Semih Taneri(48)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 31-03-2008 #5
Esra hanım merhaba,
Öncelikle emeğinize sağlık. Gazetenin kaç sayfa olduğunu bilemiyorum ama genelde ilk sayfalarda 2 haber ve uzunca haberin ya da röportajın tamamı yer almaz. Bilakis 4-5 haber; yazı başlığıyla, yanında konuyla ilgili bir-iki spot, haberin fotoğrafı ve belki biraz da yazının ilk paragrafı yer almalı. Yazıların tamamı veya devamı iç sayfalarda yer almalıdır. Ayrıca en üstteki yazının spotunun yer aldığı mavi zemin içindeki beyaz degrade yazının okunurluğunu zorlaştırıyor. Aynı şey en alt köşedeki Faruk Nafiz Çamlıbel şiiri içinde geçerli, şiirin adı bile zor okunuyor. Zemininde birbirine kontras renklerin olduğu yerlerde hele de buradaki gibi olunca yazıyı sarı ile yazmak okunurluğu daha da zorlaştırmakta. Bunun yanında temiz ve tertipli bir çalışma olmuş. Bahsettiğim konuları da halledersen çok daha güzel bir çalışma ortaya çıkar kanaatindeyim. Selamlar, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
mavisland isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavisland

Webmaster / Konya

Alt 05-04-2008 #6
Esra Karakuş, yaptığın çalışma güzel olmuş. WernerHugo'nun yorumlarına da katılıyorum. Bunun yanında gazete mizanpajıyla veyahut dizaynıyla uğraşacaksan, ulusal ve yabancı gazeteleri sık sık takip etmeni öneririm. Ben özellikle Zaman Gazetesi'ni öneririm. Hafta sonları ekleri ile birlikte tadından yenmeyen bir gazete. Hadi sana çalışmalarında başarılar. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
esra karaku