okul için afiş

Serbest Çalışmalar - okul için afiş Sponsorlu Bağlantılar hayal ürünü bir çalışma... yorumlarınızı bekliyorum saygilar...

okul için afiş
melekru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melekru(32)

Grafiker / Antalya

okul için afiş

Alt 18-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

okul için afiş

hayal ürünü bir çalışma...

yorumlarınızı bekliyorum

saygilar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 18-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bunu yapman çok zaman almış olmasa gerek
bana görsel anlamda biraz basit geldi
Bu mesajdan alıntı yap

melekru(32)

Grafiker / Antalya

Alt 18-11-2008 #3
evet doğru amacım sade bi görüntüydü
Bu mesajdan alıntı yap
JiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JiN(35)

Grafiker / Samsun

Alt 18-11-2008 #4
sadece ve hoş bir çalışma..ama sag alt köşedeki çocuk kitap kalem ne varsa bırakıp kaçıyor gibi geldiokul için afiş tam tersi olmamalımı?
Bu mesajdan alıntı yap

melekru(32)

Grafiker / Antalya

Alt 18-11-2008 #5
hangi taraftan bakıldığına bağlı ödevlerini bitirmenin memnuniyetini ve sevincini yaşıyor belki de okul için afiş :P
Bu mesajdan alıntı yap
delikarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 18-11-2008 #6
hangi taraftan bakıldığına bağlı ödevlerini bitirmenin memnuniyetini ve sevincini yaşıyor belki de okul için afiş :P
ödevleri bitirmenin sevinciyle defteri kalemi atmak olmaz okul için afiş üzerinde çalışmalısın, clipart kullanmışsın sadece. yeni eğitim yılını daha iyi vurguluyabilirsin. çalışmanın hangi yaş grubuna hitap ettiği de önemli. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

melekru(32)

Grafiker / Antalya

Alt 19-11-2008 #7
ödevleri bitirmenin sevinciyle defteri kalemi atmak olmaz okul için afiş üzerinde çalışmalısın, clipart kullanmışsın sadece. yeni eğitim yılını daha iyi vurguluyabilirsin. çalışmanın hangi yaş grubuna hitap ettiği de önemli. iyi çalışmalar.
teşekkür ederim yorumun içinokul için afiş

kötü örnek olmamak lazım değil mi öğrencilereokul için afiş

ilköğretim ve anaokulu seviyesindekiler için düşünmüştüm bu çalışmayı.

teşekkürler tekrardan

saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
JiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JiN(35)

Grafiker / Samsun

Alt 19-11-2008 #8
sorun şu ki bazı meslektaşlarımızn elinde yeterince vektörel materyaller yok. eminim daha güzel bir clippartın olsa onuda koyardın.belkide çok emek verdin oyuzden kıyamıyorsunokul için afiş bunu buradaki herkez anlar. ama müşteri bunu bilmez anlamaz. umarım yorumlarımızın birbirimize nekadar faydalı olabileceğini tekrar hatırlarız..başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

melekru(32)

Grafiker / Antalya

Alt 19-11-2008 #9
sorun şu ki bazı meslektaşlarımızn elinde yeterince vektörel materyaller yok. eminim daha güzel bir clippartın olsa onuda koyardın.belkide çok emek verdin oyuzden kıyamıyorsunokul için afiş bunu buradaki herkez anlar. ama müşteri bunu bilmez anlamaz. umarım yorumlarımızın birbirimize nekadar faydalı olabileceğini tekrar hatırlarız..başarılar
tabi ki yorumlar aynada kendi yüzümüzde göremediğimiz çirkinlikleri göz önüne seriyor bu göz ardı edilemez.

sadece paylaşmak istemiştim okul için afiş daha farklı çalışmalarla paylaşıma devam etmek dileğiyle...

teşekkür ediyorum güzel yorumun için.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afis, icin, okul