Okul için staj yeri arıyorum. | Avrupa Yakası - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Okul için staj yeri arıyorum. | Avrupa Yakası - İstanbul ...

MUSTAFA BAYRALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MUSTAFA BAYRALI(21)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Okul için staj yeri arıyorum. (Avrupa Yakas)

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: İbrahim Müteferrika Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi / Grafik

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:
Okul için staj yeri arıyorum. | Avrupa Yakası - İstanbulOkul için staj yeri arıyorum. | Avrupa Yakası - İstanbulOkul için staj yeri arıyorum. | Avrupa Yakası - İstanbul
Okul için staj yeri arıyorum. | Avrupa Yakası - İstanbulOkul için staj yeri arıyorum. | Avrupa Yakası - İstanbul

İşle ilgili açıklama: Grafik bölümü okuyorum 12. sınıfa geçeceğim ve kendimi geliştirebileceğim bana katkısı olabilecek staj yeri arıyorum.

E-posta:

Telefon: 0531 723 00 10 / 0506 700 76 12
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Okul için staj yeri arıyorum. | Avrupa Yakası - İstanbulOkul için staj yeri arıyorum. | Avrupa Yakası - İstanbulOkul için staj yeri arıyorum. | Avrupa Yakası - İstanbulOkul için staj yeri arıyorum. | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
modernofset2008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

modernofset2008

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-05-2013 #3
adresine cv yollarsanız degerlendırebılırız
Bu mesajdan alıntı yap