Okul Masraflarını Karşılamak İçin Çok Uygun Fiyata Flash Banner,Logo ve Grafik Tasarı

Sonuçlanan İlanlar - Okul Masraflarını Karşılamak İçin Çok Uygun Fiyata Flash Banner,Logo ve Grafik Tasarı ...

Okul Masraflarını Karşılamak İçin Çok Uygun Fiyata Flash Banner,Logo ve Grafik Tasarı
GrafikRe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrafikRe

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 07-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Program/Seviye: Flash/Çok iyi GIMP/Orta Dreamweawer/iyi FreeHand/orta

İş deneyimi ve içeriği: Bir okul dergisinin dizin ve dergi tasarımı,Flash Banner,Grafik ve Logo Tasarımı,Web Tasarımı,Mailling Çalışması,Kartvizit Çalışması

Okul masrafları karşılamak için çalışıyorum.Bilgisayar Müh. Öğrencisiyim ama Grafik Tasarım'da kendimi daha iyi görüyorum.

Flash Banner'ları parça başına 25TL'den hazırlıyorum.
İsterseniz birçok e-ticaret sitesi ile çalıştığım gibi aylık olarakta çalışabiliriz.

Gtalk ve Mail: *********
MSN: *********

İyi Çalışmalar Dilerim...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Okul Masraflarını Karşılamak İçin Çok Uygun Fiyata Flash Banner,Logo ve Grafik Tasarı veya Okul Masraflarını Karşılamak İçin Çok Uygun Fiyata Flash Banner,Logo ve Grafik Tasarısayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

GrafikRe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrafikRe

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 08-11-2010 #3
Referanslarımı pm'den atabilirim

Saygılarımla
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #4
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.