Okul mezuniyeti afiş çalışmam 2

Afiş Tasarımı - Okul mezuniyeti afiş çalışmam 2 ...

aLiqueL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aLiqueL

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 25-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

aynı çalısmanın değişik rengi için daha önce konus acmıstım fakat bı turlu editliyemediğim için yeni konu açmak zorunda kaldım... eleştiri ve önerilerinizi beklıyorum ..bunu kullanmayı dusunuyorum :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 26-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
itici duruyor ben gelmek istemem o geceye.nesini degiştir desem bilemiyorum.yazı tipinden baslayıp herseyi degiştir.iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-04-2010 #3
22 saat önce eklemişsin üzerine bide flood yapmışsın çok sabırsızsınOkul mezuniyeti afiş çalışmam 2
Çok karışık olmuş daha düzgün fontlar ve zemin olabilir düşüncesindeyim.
Biraz daha uğraşırsan iyi hale gelebilir.
Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
eghn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eghn

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 26-04-2010 #4
workmedya seninle nasıl iletişime geçebiliriz?pm atabiltmisin adresini?
Bu mesajdan alıntı yap
elifex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifex(39)

Grafiker / Bolu

Alt 26-04-2010 #5
insan figürlerine yaptığınız efekt hoş durmamış
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet NAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet NAS(35)

Grafiker / Şırnak

Alt 26-04-2010 #6
diskotek afişi mi? (olsada olmamış) bence afişi baştan tasarlamanız lazım,
başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Murtyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murtyc

Grafiker / İstanbul

Alt 27-04-2010 #7
Arka planda daha güzel bir resim yada vektör kullanmış olsan.
Arasıcak ve anayemek ve mevsim salata ve ve ve... diye gitmese. (-) koyarak ayırsan.
Stroke u bu kadar abartmamış olsan.
Daha okunaklı bir font kullanmış olsan.
Bu kadar karmaşık olmazdı.
Bu mesajdan alıntı yap
aLiqueL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aLiqueL

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 27-04-2010 #8
hepinize teşekür ederim .. sabırsızLanmamın sebebi afişi bi an önce bastırmam gerektiğiydi ve sizin msjlarınızı okumadan cok önce afişi vermiş bulunuyorum..belki zaman darlığı belki grafik konusunda bilgim olmaması belki de alelacele sabırsızlıkla yapmam kimkiblir belkide zevkli biri olmamam dan dolayı böyle bişey cıktı ortaya ayrıca cevreme danısmam da benı tam tersı seylerı yapmama sürükledi...
hocama danıstım beyaz sade arkaplana sade bi tasarım yap dedi. ben bu afişin lila renkli arka planını yapıp konu actım fakat onuda cansız buldular bende turuncu benzerı bı renk secıp canlandırdım ne cok sade nede cok kalabalık bısey olsun ıstedım. ki 13 mayıs mersınde hava gayet sıcak olur (şu an bile yazı yasıyoruz ) düşüncesiyle yaz havası katacak bi renk sectım

fontlara gelınce pc de oyle gorunuyor baskıda daha bı hos gorunecegını umuyorum Okul mezuniyeti afiş çalışmam 2

eğer vektör calısmayı öğrenebilseydım daha güzel calısmalar cıakrabılırdım dıye tahmın edıyorum. ve aklımda güzel bı komposızyon vardı bi kac tane fakat ona göre ne vektör calısmaları ne fotolar vs.. bulamadım. netten. kendım de tasarlıcak zamanım yoktu ...

neyse sağlık olsun oldu bitti artık Okul mezuniyeti afiş çalışmam 2 yinede öneri ve eleştirileriniz için herkese teşekurler Okul mezuniyeti afiş çalışmam 2)

bi sonraki rock afişinde görüşmek üzre Okul mezuniyeti afiş çalışmam 2)
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 27-04-2010 #9
Flood yapan üye:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki Okul mezuniyeti afiş çalışmam 2 butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap
tdf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdf

Eğitimci / Samsun

Alt 03-05-2010 #10
bir mezuniyet gecesi için çok daha şık bir tasarım olabilirdi buna ne yapılmalı dersen öncelikle dans edenleri simetriden kurtar uyguladığın bevels efektini kaldır yazıları sadeleştir ve arka planı daha kaliteli bir backround ile değiştir tabi bu bence ama dersenki ben yaptım oldu o zaman eline sağlık Okul mezuniyeti afiş çalışmam 2
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları