OkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :)

Afiş Tasarımı - OkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :) ...

aLiqueL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aLiqueL

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Dosya19

Alt 24-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

evet abiLer abLaLar kardeşLer eksikLerimi giderme adına eLeştirilerinizi ,öneriLerinizi bekLiyorum :smile:

fazLa kaLabaLık bişey yapmak istemedim...cok gösterişLi bişey olmadı sanırım OkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

smmugler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smmugler

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 24-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
vektörlerin duruşu ve renk seçimin pek hoşuma gitmedi valla OkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :)
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 24-04-2010 #3
renk boğmuş afişi. ayrıca siluetleri değiştirmelisin. alttaki yazılarda çok fzla efekt kullanmışsın daha farklı bir font ve daha az efekle yapmalısın diye duşunuyorum. sanırım bu afiş biraz daha eğlenceli olmalıOkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :)
Bu mesajdan alıntı yap
measa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

measa(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-04-2010 #4
renk boğmuş afişi. ayrıca siluetleri değiştirmelisin. alttaki yazılarda çok fzla efekt kullanmışsın daha farklı bir font ve daha az efekle yapmalısın diye duşunuyorum. sanırım bu afiş biraz daha eğlenceli olmalıOkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :)
Arkadaşıma katılıyorum OkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :) Emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 24-04-2010 #5
mezuniyet afişi olarak düşünürsek de fena değil ama arka plan rengini değiştirmelisin bence emeğine sağlık kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

aLiqueL

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 24-04-2010 #6
hepinize cok teşekür ederim OkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :)) acıkcası benımde tek kafa yatmayan taraf alttaki yazıLardı...mor kuLLanmamın sebebi baskıcıya gitmiştim ve adam bi bilet örnegi qösterdi mor idi cok güzeldi ondan dolayı OkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :)

şu resmi vector cizme oLaını bi kavrasaydım güzel şeyler cıkaracamda fazla kurcalama zamanım olmadı.... yenisi kısa surede koyar yorumLarınız beklerım OkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :))
Bu mesajdan alıntı yap

aLiqueL

Öğrenci (Diğer) / Mersin

2. haLi... :)

Alt 24-04-2010 #7
peki bu nasıL iş qörürmü OkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :))

bi kaç düzenleme ,renk ve fiLter ayarıyLa ancak bu kadar cıktı OkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :)) sıfırdan farkLı bıseyde tasarlıyabılırdım ama nedense mor renk kullanmak ıstıyorum ,gördüğüm o bilet örneğinden dolayı sanırım OkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :)

birde şimdi yüklerken fark ettim sanırım efekt uyguladıktan sonra cızgıden sonra alt kısım cok acık kalmıs beyaz beyaz :S
Bu mesajdan alıntı yap
unforgiven_32 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unforgiven_32

Hiç Biri / Konya

Alt 24-04-2010 #8
Boyutu ne olacaktır ? Ne zamandır parti afişi yapmıyorum bi deneme yapalım OkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :)
Bu mesajdan alıntı yap

aLiqueL

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 24-04-2010 #9
70 x 100cm = 1984 x 2835 standart afiş boyutLarında OkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :)) ben yaptıqımı face te payLastım yarısı begendı yarısı begenmedı OkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :)) herkes renqe taktı ...ne renk yapacaqıma karar veremedım :S anLasıLan bastan farkLı bıse yapacam OkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :)
Bu mesajdan alıntı yap
cero isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cero

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 24-04-2010 #10
GAZİ LİSESİ'ne Yakışır Bir Afiş Olmamış OkuL mezuniyeti Afiş çaLışmam :) Emeğine Sağlık Yinede.
Bence:
Floral brushlarla(Brush Rengi Sana Kalmış Artık) siyah çerçeveli beyaz bir arkaplan kullanmalısın. Sağ üst köşede okulun logosu ve hemen onun yanında okulun tam adı. Altında okunaklı bir fontla MEZUNİYET BALOSU yazısı olmalı. Bunun altındada Kepi Havaya fırlatan mezun olmuş öğrenci silüetleri olmalı.Bnların Çevresini kalem-defter materyalleri ile süslemelisin. En Altada Okunaklı bir fontla gerekli bilgileri yazmalısın.
Bu Benm Fikrimdi (: Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları