okul öncesi kitapları için ressam arıyoruz - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - okul öncesi kitapları için ressam arıyoruz - Türkiye Geneli ...

zyno isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zyno

Grafiker / Ankara

Alt 01-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

okul öncesi kitapları için ressam arıyoruz

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Özel bir eğitim kurumu olarak hazırladığımız okul öncesi kitapları için kompozisyon ya da bağımsız görseller çizecek, sevimli bir dinazor ve çocuk karakterleri sunabilecek ressam arıyoruz.her biri 16 sayfa olan 28 fasiküllük bir çalışma ve 3 kitaplık bir ingilizce seti için resimlendirmelere ihtiyacımız var.İlgilenenlerin irtibata geçmesini rica ediyoruz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

okul öncesi kitapları için ressam arıyoruz - Türkiye Geneliokul öncesi kitapları için ressam arıyoruz - Türkiye Geneliokul öncesi kitapları için ressam arıyoruz - Türkiye Geneliokul öncesi kitapları için ressam arıyoruz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
edasso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edasso(29)

Ressam / İstanbul

Alt 03-04-2013 #3
İlgilenirseniz adresinden ulaşabilirsiniz.
Portfolyo Asteroid B-612
Bu mesajdan alıntı yap