Okul ve öğrenciye yönelik tasarımlar yapacak grafiker - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Okul ve öğrenciye yönelik tasarımlar yapacak grafiker - Türkiye Geneli ...

MUSAYAPICI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MUSAYAPICI

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Okul ve öğrenciye yönelik tasarımlar yapacak grafiker

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Okul kapı giydirmeleri
ve okula yönelik tasarımlar yapacak evinde çalışacak grafikerler

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-09-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Okul ve öğrenciye yönelik tasarımlar yapacak grafiker - Türkiye GeneliOkul ve öğrenciye yönelik tasarımlar yapacak grafiker - Türkiye GeneliOkul ve öğrenciye yönelik tasarımlar yapacak grafiker - Türkiye GeneliOkul ve öğrenciye yönelik tasarımlar yapacak grafiker - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Turkimaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Turkimaj

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-09-2016 #3
ilkokul mu üniversite mi ? Orta tabaka ve altı mı yoksa üst tabaka için eğitim veren bir okul mu? hepsi için yapılacak tasarımlar çok farklı. konu ile ilgili daha detaylı bilgi rica ediyorum
Ali design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali design

Grafiker / İstanbul

Alt 19-09-2016 #4
Mail attım geri dönüşünüzü bekliyorum. Okul ve öğrenciye yönelik tasarımlar yapacak grafiker - Türkiye Geneli
MUSAYAPICI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MUSAYAPICI

Grafiker / İstanbul

Alt 19-09-2016 #5
İlan sonuçlanmıştır.
cemyakut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemyakut(37)

Grafiker / Ankara

Alt 21-09-2016 #6
merhaba, adresinden bana ulaşabilirsiniz. Photoshop, Corel, 3Dmax, Aİ, Id, AE, gibi bir çok program kullanıyorum. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tecrübe ve deneyime sahibim. Ankara da ikamet ediyorum ve burada bir okul için kurumsal kimlik çalışması yaptım.