okul yıllık (andaç) yapabilicek firma arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - okul yıllık (andaç) yapabilicek firma arıyorum ...

ebru yavaş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebru yavaş

Grafiker / Muğla

Alt 13-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb arkadaşlar okul yıllık (andaç) yapabilicek firma arıyorum eğer yapıyorsanız yada tavsiye edebiliceğiniz yer varsa yönlendirirseniz çok sevinirim 150 sayfa (75) yaprak olucak toplam 70 adet andaç yardım ederseniz çok seviniriz iyi çalışmalar herkesee
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cause_turk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cause_turk

Grafiker / Bursa

Alt 13-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iyi günler ebru hanım..biz bursa da tanıtım ve reklam üzerine çalışan bir firmayız..dilerseniz biz sizlere yardımcı olmak isteriz..
adilakyuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adilakyuz

Eğitimci / İstanbul

Alt 14-10-2009 #3
ebru hanım ********* adresine biraz daha detaylı bilgi yazarsanız yardımcı olabiliriz. Kapak özelliklerini de.
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2009 #4
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. İletişim bilgileri paylaşımından doğacak sorunlardan grafikerler.net hiç bir şekilde mesuliyet kabul etmez.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
— Kendiniz hakkında açıklama:
— İletişim bilgileriniz:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:
— İletişim bilgileriniz:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

rmkfb06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rmkfb06

Grafiker / Ankara

Alt 23-10-2009 #5
iyi günler ebru hanim

Ankarada PASTEL TASARIM ad› alt›nda okul mezuniyet y›ll›klar› üzerine faaliyet gösteriyoruz
eger uygun görürseniz
PASTEL TASARIM
Han›meli Sokak 35/7 S›hhiye/ANKARA
Tel: *********
cengizkus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengizkus(49)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 27-10-2009 #6
Merhabalar Ebru hanım, biçok üniversite ve özel kolejlere yıllık ve kitapçık çalışmalarımız oldu Freelance çalışıyoruz dolayısiyle fiyatlarımız uygundur. Dilerseniz iletişim için *********
40tamer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

40tamer

Grafiker / Ankara

Alt 27-10-2009 #7
slm.ebru hanım ankarada bir cok okul için çalışmalarımız var görüşmek isterseniz mail gönderebilirsiniz.
caglayangursel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caglayangursel

Webmaster / İstanbul

Alt 27-10-2009 #8
MErahabalar ebru hanım freelance olarak çalışmalarımız oldu ve çalışmaya devam ediyorum,Sizlere en kısa sürede yardımcı olmayı ümit ediyorum.İyi çalışmalar kolay gelsin Dileğinildi taktirde refrenslarımı gösterebilirm.
ufukcizgisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukcizgisi

Matbaacı / İzmir

En uygunu size en yakınıdır derim

Alt 03-11-2009 #9
Merhaba, Muğla Fethiye'desiniz. Bence size en uygunu İzmir' matbaaları ile çalışmaktır. Baskı kontrolü ve işlerin sevki konusunda sorun yaşamazsınız. Bu konuda size yardımcı olabilirim. Eğer hala ilgilenirseniz ufukcizgisi @yahoo.com mail adresime yanıtınızı bekleyeceğim...

mrb arkadaşlar okul yıllık (andaç) yapabilicek firma arıyorum eğer yapıyorsanız yada tavsiye edebiliceğiniz yer varsa yönlendirirseniz çok sevinirim 150 sayfa (75) yaprak olucak toplam 70 adet andaç yardım ederseniz çok seviniriz iyi çalışmalar herkesee
panersin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

panersin

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2009 #10
Ebru hanım merhaba, freelance olarak yıllık,andaç yapmaktayım,özelden mesaj atamadım,mail adresi alabilirsem oldukça uygun fiyat vereceğim. Teşekkürler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları