okul yıllık kapağı için öneriler

Deneme Çalışmalar - okul yıllık kapağı için öneriler Sponsorlu Bağlantılar bu yıllık kapağının taslağı. yorumlarınızı bekliyorum ve önerilerede açığım. ayrıca tahtaya kazınmış yazı efekti uygulamak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum bu yüzden yardımlarınız bekliyorum?...

gidic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gidic(25)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Dosya23

Alt 18-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu yıllık kapağının taslağı. yorumlarınızı bekliyorum ve önerilerede açığım. ayrıca tahtaya kazınmış yazı efekti uygulamak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum bu yüzden yardımlarınız bekliyorum?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muratayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratayan

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok basit bi çalışma bence çok sade arka plan arka plan yok açıkçası okul yıllık kapağı için öneriler
Bu mesajdan alıntı yap
$ımarık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

$ımarık(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2010 #3
Yazı fontu , arka plan , uyumluluk ve okul yıllığına yanaşır bu tarafını göremedim .
Bir matbaada okul yıllığı üzerine çalışıyorum .
Yıllık kapağı , yıllığı elinize aldığınız zaman hayranlıkla bakabileceğiniz birşey olmalı .
Çevrenizdeki bir profesyonelden yardım almanızı öneririm .

Kolay Gelsin ...
Bu mesajdan alıntı yap
drunkstar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drunkstar(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2010 #4
Daha ciddi bir yıllık olabilir.Arka plan için okulunuzun ön bahcesinden yada giriş kapısında sınıfınızın toplu halde cekılmıs resmını koyup uzerınde oynamlar yapabılırsın.
Ayrıca okul yıllıkları lacıvert tonlarında kalıtelı bır cılde basılırsa uzun yıllar boyunca saklanması daha kolay olur.
Bu mesajdan alıntı yap
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2010 #5
alaçam diye, zeminin ahşap görüntüsü alması bence pek de hoş olmamış.
Bu mesajdan alıntı yap
gidic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gidic(25)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-03-2010 #6
bu sadece bir tasarıydı. yıllık kapağı bu şekilde olmayacak. sadece tahtaya kazınmış yazı efekti nasıl verebiliriz onu sormuştum. yinede teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
.YAGMUR. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

.YAGMUR.

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 15-03-2010 #7
arkaplan firma kataloğu gibi bi yıllık için çok soğuk ve basit logo fontlar yama gibi durmuş bence bununla fazla vakit kaybetmeyin baştan çalışın nacizane fikrimdi
Bu mesajdan alıntı yap