Okul yıllıkları - Yutdışı

Baskı Fiyat Teklifi - Okul yıllıkları - Yutdışı ...

ArtinlightFoto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ArtinlightFoto

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 18-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Okul yıllıkları

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: Merhaba arkadaşlar alt yapısını bitirmiş olduğumuz firmamızla çalışacak uygun fiyata kaliteli iş üretecek teslimatlarda gecikmemeye özen gösterecek okul yıllıkları hazırlayan firmalardan teklif almak istiyorum bana bu konuyla ilgilenecek ve yardımcı olup bizimleçalışmak isteyecek arkadaşlardan fiyat tekliflerini almak istiyorum en geç 1 hafta içinde bana tekliflerinizi bildirirseniz sevinirim saygılarımla şimdiden teşekkür ederim.

Tasarım: Dahil

İşin teslim edilme süresi:

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar alt yapısını bitirmiş olduğumuz firmamızla çalışacak uygun fiyata kaliteli iş üretecek teslimatlarda gecikmemeye özen gösterecek okul yıllıkları hazırlayan firmalardan teklif almak istiyorum bana bu konuyla ilgilenecek ve yardımcı olup bizimleçalışmak isteyecek arkadaşlardan fiyat tekliflerini almak istiyorum en geç 1 hafta içinde bana tekliflerinizi bildirirseniz sevinirim saygılarımla şimdiden teşekkür ederim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Okul yıllıkları - YutdışıOkul yıllıkları - YutdışıOkul yıllıkları - YutdışıOkul yıllıkları - Yutdışı

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
leoleoleo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leoleoleo

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 20-12-2012 #3
mail adresinize firma profilimiz gonderildi.Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap