okulda şiddet

Afiş Tasarımı - okulda şiddet ...

okulda şiddet
_fatos_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_fatos_

Grafiker / Eskişehir

okulda şiddet

Alt 06-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

okulda şiddet konulu afiş tasarımım..

okulda şiddet
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creative isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creative(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 06-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
basarili bir calisma, tipografi ve kontrastliklar gercekten cok basarili....

tebrikler...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-07-2007 #3
aranıza yeni katılan biri olarakters anlaşılmak istemem fakat bence tasarımın sadece renk uyumu çok güzel dikkati üzerine çekiyor fakat birşey anlatamadı bana sadece dikkatimi çekti tabi bu benim görüşüm yanlışta olabilir doğruda ...
Bu mesajdan alıntı yap
pinkkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pinkkk

Sanat Yn. / Antalya

Alt 06-07-2007 #4
Ya pardon ama ben burdaki mesajı pek algılayamadımm..Amaç nedir...Tamam renkler süper ok ...uyumlu ama...çok karışık ve algı zorlanıyo..Ters tarafta duruyo sanki okumak için extra bi efor sarfetmek zorunda kalıyo insan....benceee tabiii...
Bu mesajdan alıntı yap
portakal çiçeği isimli Üye şimdilik offline konumundadır

portakal çiçeği

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2007 #5
--------------------------------------------------------------------------------

Ya pardon ama ben burdaki mesajı pek algılayamadımm..Amaç nedir...Tamam renkler süper ok ...uyumlu ama...çok karışık ve algı zorlanıyo..Ters tarafta duruyo sanki okumak için extra bi efor sarfetmek zorunda kalıyo insan....benceee tabiii...

arkadaşın düşüncesine katılıyorum ben bu afişin vermek istedigi msj anlayamadım ilk bakışta dikilmiş dügmeyi andırdı renkler hoş
Bu mesajdan alıntı yap
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 06-07-2007 #6
mükkemmel.. renk uyumları.. şiddete bakış açısı görsellik harika bence
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2007 #7
Emeğine sağlık güzel bir çalışma olmuş kontrastliklar iyi fakat anlamadığım bir nokta çarpıdan çıkan ışıkta bir problem var sanki çıkış noktası olmamış ayrıca bu ışık da güzel durmuyor diğerleri gibi. İş olarak güzel fakat amacına ne kadar ulaşılır tartışılır. Tipografi güzel fakat yazı tamamlanmamış.

Ayrıca merak ettim /, -, +, x sıralamasını neye göre yaptın? Ne anlamamız gerekiyor burdan?
Renklerin uyumuna ben de katılıyorum. hoş.

Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
portakal çiçeği isimli Üye şimdilik offline konumundadır

portakal çiçeği

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2007 #8
matematiksel sıralama bana göre bölme işareti bölücülügü kendilerinden olmayanları çıkarmayı ve toplanıp şiddet uygulamayı anlatıyor benbunu algıladım sıralamada ama fatos arkadaşın düşüncesi önemli
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 13-07-2007 #9
yazılar sola degilde saga doğru uzasaydı daha kolay okunurdu bence. ve bu çalışmayı yol kenarında düşünürsek eger insan sadece bakar ama neyi anlattığını anlamak gerçekten çok zor. siz amacın ne oldugunu bilerek düşünmüşsünüz fakat
bu çalışmanın ne mesaj vermek istediğini bilmeyen ama bilmesi gereken kişiler bilemez ve o sözünü ettiğim kişiler söz konusu reklamı yaptıran firmanın müşteri kitlesi.. görsel olarak gerçekten renk uyumu çok hoş dikkat çekici. basarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-07-2007 #10
Bencede başarılı bir çalışma olmuş. Özelliklede insan kafasını typografi ile anlatımın ve şiddet yazısının oradaki insanın ağzından haykırıyormuşcasına çıkışı. Bencede çok başarılı.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
okulda siddet