Okullar kapanınca çalışabileceğim 3 aylık bir yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Okullar kapanınca çalışabileceğim 3 aylık bir yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul ...

Okullar kapanınca çalışabileceğim 3 aylık bir yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul
suzani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suzani(23)

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 08-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Okullar kapanınca çalışabileceğim 3 aylık bir yer arıyorum / Bakırköy

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Freehand (Orta),
Photoshop (Orta)
Mac kullanabiliyorum

İş deneyimi ve içeriği: Atatürk Havalimanı;
- Müşteri İlişkileri ( 2 ay),
- Kalite Sistemleri Şefliği (6 ay)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Okullar kapanınca çalışabileceğim 3 aylık bir yer arıyorum. Üniversiteye girip girememe sonuçlarına göre 1 yıl daha devam edebilme ihitimalim vardır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Okullar kapanınca çalışabileceğim 3 aylık bir yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul - Okullar kapanınca çalışabileceğim 3 aylık bir yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul ya da Okullar kapanınca çalışabileceğim 3 aylık bir yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Okullar kapanınca çalışabileceğim 3 aylık bir yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

suzani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suzani(23)

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Yaz tatilinde kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul

Alt 23-05-2012 #3
Yaz tatilinde kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum İstanbul-Bakırköy

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Freehand
Photoshop

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Lise mezunu olarak 3 aylık yaz tatilinde yetiştirilmek üzere iş arıyorum. Çalışmalarım var daha da geliştirmek istiyorum.

E-posta: *********