Okulumuz için logo tasarımı Yağlıdere Mustafa Kemal Yatılı İlköğretim Bölge Okulu

Logo Tasarımları - Okulumuz için logo tasarımı Yağlıdere Mustafa Kemal Yatılı İlköğretim Bölge Okulu ...

Okulumuz için logo tasarımı Yağlıdere Mustafa Kemal Yatılı İlköğretim Bölge Okulu
hamdicem61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamdicem61

Eğitimci / Giresun

Alt 13-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Görsel sanatlar öğretmenimizin çizdiği logoyu elektronik ortama aktarmaya çalışıyorum. Şu zamana kadar yaptığımı göstermek istiyorum.

Şu anda logonun hiçbirşeye benzemediğini biliyorum. Lütfen bu olmamış, beğenmedim, daha çok çalışman lazım vari eleştirilerde bulunmayınız. Benim sizden istediğim şey şu, mesela yazıya şu işlemleri uygularsan daha göze hoş görünür veya vektör atatürk olmamış (ki ben çizdim bu profilden vektör bulamadım) al bu vektör daha iyi olur gibilerinden yardım bekliyorum.

Ayrıca hiç corel draw bilgim yok onun için direktiflerinizi açıklayıcı cümlelerle yaparsanız daha çok yardım etmiş olursunuz.

Yürümeyi öğrenmeden koşmaya çalıştığımın da farkındayım fakat iş acele.

Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 13-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk öneri benden olsun o zaman arkadaşım.
Kız ve erkek öğrenci vektörleri, biraz "mizahi" olmuş. Tabiri caizse; "Bay WC, Bayan WC" simgelerini anımsattı bana (bay ve bayan wc yakıştırmam ağır olarak algılanmasın lütfen).

Okulun ve konunun ciddiyetini daha iyi yansıtabilecek, daha iyi bir vektör kullanabilirsin.

İyi çalışmalar kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
DNZRKLM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DNZRKLM

Grafiker / Bursa

Alt 13-03-2010 #3
tasarım basit olmuş düşünce güzel daha üzerinde çalışmalısın ...
Bu mesajdan alıntı yap

hamdicem61

Eğitimci / Giresun

Alt 13-03-2010 #4
İlk öneri benden olsun o zaman arkadaşım.
Kız ve erkek öğrenci vektörleri, biraz "mizahi" olmuş. Tabiri caizse; "Bay WC, Bayan WC" simgelerini anımsattı bana (bay ve bayan wc yakıştırmam ağır olarak algılanmasın lütfen).

Okulun ve konunun ciddiyetini daha iyi yansıtabilecek, daha iyi bir vektör kullanabilirsin.

İyi çalışmalar kolay gelsin.
Doğru aslında ben hiç o açıdan bakmamıştım figürlere. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 13-03-2010 #5
Yukarıda bir "Ğ" unutulmuş.. Okulumuz için logo tasarımı Yağlıdere Mustafa Kemal Yatılı İlköğretim Bölge Okulu
Bu mesajdan alıntı yap

hamdicem61

Eğitimci / Giresun

Alt 13-03-2010 #6

söylediklerinize göre yaptığım değişiklikler bunlar ama çocuklar hala kötü görünüyor, bu iş için kullanabileceğim bir öğrenci vektörü olan var mı?
Renk seçiminde de beceriksizim herhangi bir önerisi olan var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
evrem03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrem03(24)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 13-03-2010 #7
yeşil yerine hafif bi mavi veya kırmızı hoş olabilirOkulumuz için logo tasarımı Yağlıdere Mustafa Kemal Yatılı İlköğretim Bölge Okulu
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 13-03-2010 #8
Madem Mustafa Madem Kemal ve okul adına birşeyler yapmak istiyorsunuz boş vaktim azdı bende bunu yaptım belki size faydası olur ümidiyle umarım istediğiniz gibi bir çalışma oluşturursunuz.

CDR Formatında çizimi bilgisayarınıza yükleyip değişiklik yapabilirsiniz.

Yeni farkettim alt tarafdaki 'yağlıdere' imiş bana nerden estide 'kavaklıdere' yazmışım birde Mustafa Kemal yatılı bölge okulu yazan yerde bölgeyi unutmuşumOkulumuz için logo tasarımı Yağlıdere Mustafa Kemal Yatılı İlköğretim Bölge Okulu valla işlerin yoğunluğundan dalgınlık olcak artık neyse düzenleyecek olan düzenlesin yazı fontu arial bold'tur.
90 derece eğik olması okla meşalenin fırlatılması izlenimi burakmak içindi öylesine ayrıca yorum almak için yapmadım sadece yardımcı olmak için bütün arkadaşlara kolay gelsin dileklerimle.
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 13-03-2010 #9
Madem Mustafa Madem Kemal ve okul adına birşeyler yapmak istiyorsunuz boş vaktim azdı bende bunu yaptım belki size faydası olur ümidiyle umarım istediğiniz gibi bir çalışma oluşturursunuz.

CDR Formatında çizimi bilgisayarınıza yükleyip değişiklik yapabilirsiniz.
Aklımdan geçeni yapmış olduğunuz için sizi kutluyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
mmm_m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mmm_m

Grafiker / İzmir

Alt 13-03-2010 #10
eline saglık ancak; çok hata olmasının yanısıra, bütünlük olmadığı ve bunun için bir kaç önerimi sana ileteceğim...Ayrıca beni şöyle eleştirin, böyle yardım edin demenin hiç hoş bir davranış olmadığı burada illa sana yardımcı olmayan çalışanların da olduğunu ve senin çalışmana vakit ayıran, bunu değerlendiren insanlara en azından senin için yazan insanlara nezaketi aşan cümleler için bir özür borçlu olduğunu bilmeni isterim ..

öneriler...

1 o dışardaki daire biraz daha büyük olsun ve yazı puntosu biraz büyüsün ( yani o yeşil alan dar olduğu için hoş durmuyor) ( daire şeklinde yapılan logolara biraz bak )

2. ataturk çizimi çok bağlantısız..öylece duruyor.. bağlantı kurman lazım ( yaratıcı olmak, biraz çalışmak, denemek lazım (orda biraz çalışman lazım derken bu senin kaç fırın ekmek yemen gerekriğine bir atıf olmadığını ve samimiyetimi anlamanı dilerim..

3. dünyayı kızlar aydınlatıyor.) gurur duyarım o ayrı! ama neden kız meşaleyi tutuyor ikisi tutsa meşale ortada olsa daha guzel olur ayrıca o öğrenci çizimleri bana çok sevimli gelmedi üstelik logo içinde küçük duruyor..

saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo, okul, yardım