Okulumuz için takvim yaptırılacaktır - Rize

Sonuçlanan İlanlar - Okulumuz için takvim yaptırılacaktır - Rize Sponsorlu Bağlantılar Okulumuz için takvim yaptırılacaktır Şehir: Rize İşin teslim alınacağı şehir: Rize Maliyet: Okulumuz için takvim yaptırılacaktır. 4 sayfa olacaktır. Her sayfada 3 ay olacaktır. Ve her sayfada kendi ...

samet43414 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

samet43414

Sanat Yn. / Giresun

Alt 09-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Okulumuz için takvim yaptırılacaktır

İşin teslim alınacağı şehir: Rize

Maliyet: Okulumuz için takvim yaptırılacaktır. 4 sayfa olacaktır. Her sayfada 3 ay olacaktır. Ve her sayfada kendi çektiğimiz resimler bulunacaktır. 500 adet yaptırılacaktır.

Tasarım: Dahil

İşin teslim edilme süresi: 7

İşle ilgili açıklama: Okulumuz için takvim yaptırılacaktır. 4 sayfa olacaktır. Her sayfada 3 ay olacaktır. Ve her sayfada kendi çektiğimiz resimler bulunacaktır. 500 adet yaptırılacaktır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Okulumuz için takvim yaptırılacaktır - RizeOkulumuz için takvim yaptırılacaktır - RizeOkulumuz için takvim yaptırılacaktır - RizeOkulumuz için takvim yaptırılacaktır - Rize

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bacaksizsavas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bacaksizsavas

Grafiker / Ankara

Alt 28-12-2014 #3
35x50 boyutunda 500 adet 4 sayfa 170 gr mat kuşe üstten spiralli takviminizi 2.300 tl +kdv'ye yapabilirim (kargo karşı taraftandır)

ilgileniyorsanız ********* adresine yazınız