okulumuzun bahar şenliği afişi

Afiş Tasarımı - okulumuzun bahar şenliği afişi ...

sheker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sheker

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

okulumuzda yapılacak olan bahar şenliği afişi tasarımlarım hatalarım olabilirokulumuzun bahar şenliği afişi yorumlarınızı bekliyorum okulumuzun bahar şenliği afişi

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ss_sena isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ss_sena(33)

Öğrenci (Grafik)

Alt 19-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tatlım bende mi bi sorun var yoksa konu hakkaten mi görünmüo anlamış değilim ? kontrol edersen sevinirim okulumuzun bahar şenliği afişi yorum yazmak için can atıom çünkü okulumuzun bahar şenliği afişiDokulumuzun bahar şenliği afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-04-2008 #3
böyle hoplayıp zıplayan insan lar kullansaydın şenlik afişi nede olsan okulumuzun bahar şenliği afişi
Bu mesajdan alıntı yap

sheker

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2008 #4
okulumuzun bahar şenliği afişiD seni mi kırcam onu da yaparım okulumuzun bahar şenliği afişiD okulumuzun bahar şenliği afişi
Bu mesajdan alıntı yap
ss_sena isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ss_sena(33)

Öğrenci (Grafik)

Alt 19-04-2008 #5
ikincisi çok daha iyi olmuş tatlım birinciye göre okulumuzun bahar şenliği afişi ilkinde o elyazısı fontuyla yazmışsın ya okulun adını o pek fazla okunmuyor, önemli olan fontun ilginçliği değildir afişlerde bunu unutma "okunurluk en önemli şeydir" okulumuzun bahar şenliği afişi ama ikinicide de siyah kullanma bence cıvıl cıvıl olsun sonuçta bahar şenliği afişi yapıyorsun haksız mıyım ? okulumuzun bahar şenliği afişi emeğine sağlık, çalışmalarının devamını bekliyorum kolay gelsin canım okulumuzun bahar şenliği afişi
Bu mesajdan alıntı yap

sheker

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2008 #6
okulumuzun bahar şenliği afişiokulumuzun bahar şenliği afişi yorumun için teşekkür ederim canım söylediklerini dikkate alıcam okulumuzun bahar şenliği afişiokulumuzun bahar şenliği afişi çalışmalarımın devamı da gelecekk okulumuzun bahar şenliği afişiokulumuzun bahar şenliği afişiokulumuzun bahar şenliği afişi
Bu mesajdan alıntı yap
fethiye25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fethiye25

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2008 #7
Ben ilkini daha çok beğendim arkadaşım ama üstündeki yazı zeminde boğulmuş 3. Bahar şenliği. 2.inci afiş daha clup tarzı olmuş hani bu rock konserlerindeki afişler gibi olmuş ama ellerine sağlık ufkun geniş belli
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 19-04-2008 #8
iki afişte aslında hoş gözüküyo ama kullandıgın bina resimleri uygun olmamış koserim in dedigi gibi eylenen insan resimleri koyarsan daha güzel olur ve en arkada kullandıgın kelebek şeillerini daha ön pilana cıkar ve yazı fontlarını degiştir derim bence olucak birazdaha ugraş kolay gelsin eline emegine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-04-2008 #9
ikiside çizgifilm afişi gibi olmuş okulumuzun bahar şenliği afişi ben sana bölemi örettim kardeşceğizim okulumuzun bahar şenliği afişiDokulumuzun bahar şenliği afişi çalış çalış çalış değiştir bunları cıvıl mıvıl değil işin ciddiyetine bak sen ciddi bi iş yap ama estetikleştir onu anladın sen onu okulumuzun bahar şenliği afişi
Bu mesajdan alıntı yap

sheker

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2008 #10
arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim okulumuzun bahar şenliği afişiokulumuzun bahar şenliği afişi hepinizin söylediklerini dikkate alıp çalışırım okulumuzun bahar şenliği afişi grafixx abicim anladım ben onu okulumuzun bahar şenliği afişiokulumuzun bahar şenliği afişiDokulumuzun bahar şenliği afişiD
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afişi, bahar, okulumuzun, şenliği