okulun muzik klubune logo ya ihtiyacım varr...

Logo Tasarımları - okulun muzik klubune logo ya ihtiyacım varr... ...

Alt 25-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar okuLun muzik klubune bir logo olusturmak istiyorum..

kendi çapımda bişeler yapptım ama çokta içime sinmedi.. sol anahtarı ile gitarı vs karıştırdım vs..

gerek fikirsel acıdan gereksede boş zamanlarınızda yaptıgınız basit bi çalışmayı benimle paylaşacak arkadaslarıma ciddi derecede cok cok teşekkur ederimm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Malesef bu işler burada bu şekilde yürümüyor. Yaptığınız işleri ortaya koyun bizlerde eleştirerek sizi yönlendirelim. Yok hazır logo istiyorsanız kusura bakmayın kimse yapmaz size. Ki zaten yapması da doğru değil.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ayışığı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayışığı

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-04-2008 #3
hocam aynı şeyleri düşünüyordum ben de fikirlerime tercüman oldunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-05-2008 #4
Malesef bu işler burada bu şekilde yürümüyor. Yaptığınız işleri ortaya koyun bizlerde eleştirerek sizi yönlendirelim. Yok hazır logo istiyorsanız kusura bakmayın kimse yapmaz size. Ki zaten yapması da doğru değil.

sende kusura bakma ama ben hazır bişe bekledim.. mesajımı tam olarak okusaydın, sadece herkesten cok kısa beyin fırtınası yapmasını istedim , ve ha olaki varsa boş zamanı ve ölesine bişeler karalamaya calısıldıgı zaman bunu yaparlarsa sevinirim demiştim. ben yapılanı anında kullanıcamda demiyorumm.. yine kendim bişeler yapıcam. sadece fikir edinmek istemiştim..

neyse ya tam istemiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-05-2008 #5
sende kusura bakma ama ben hazır bişe bekledim.. mesajımı tam olarak okusaydın, sadece herkesten cok kısa beyin fırtınası yapmasını istedim , ve ha olaki varsa boş zamanı ve ölesine bişeler karalamaya calısıldıgı zaman bunu yaparlarsa sevinirim demiştim. ben yapılanı anında kullanıcamda demiyorumm.. yine kendim bişeler yapıcam. sadece fikir edinmek istemiştim..

neyse ya tam istemiyorum
Burada yardım mantığı bu şekilde yürümüyor. Umarım bunu anlayabildiniz.

Siz beyin fırtınası yapacaksınız. Çünkü logo ihtiyacı olan sizsiniz. Biz sizin beyin fıtınasını doğru yöne yönlendirip daha güzel sonuç almanızı sağlayacağız. Bundan daha güzel yardım olurmu!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
federal046 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

federal046

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 01-05-2008 #6
yaw fikirler bile verilmez beeaa. varsa ürünün üzerinde yapılacabilecek değişiklikler, ortaya koyduğun üründeki eksiklikleri tamamlayalım. ama oturupta kimse senin için kafa patlatmaz...

emek sonuçta dimi ama
Bu mesajdan alıntı yap
extaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

extaz

Webmaster / Erzurum

Alt 01-05-2008 #7
Eğer acemi iseniz tabi yöneticlerimizde kabul ederler ise sizin aklınızdakiler ile alakalı bir taslak hazırlayın bizler bu konu üzerinden yapabileceklerinizi veya konu ile ilgili yönlendirmelerin yapılması konusunda yardımcı olalım daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 01-05-2008 #8
logonun asıl zorlayan kısmı fikir aşamasıdır. çizim işi logo yapımında %10 kadar küçük birşey. %90 ınını zati fikir oluşturur. yani siz bizden asıl logoda para eden kısmı istiyorsunuz. inanın bana benim şöyle bir fikrim var ama çizemiyorum deseniz bundan daha iyiydi. bilmem anlatabildimmi
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-05-2008 #9
kardes yaptigin yani sol anahtariyla gitari karistirdigin bir logoyu paylas hele
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ihtiyacım, klubune, logo, muzik, okulun, varr