okuma-yazma kampanyası için afiş

Afiş Tasarımı - okuma-yazma kampanyası için afiş ...

Alt 02-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar forumda ve grafik işinde yeniyim. photoshop ile bi afiş tasarlamam gerekiyo. bana biraz fikir verebilir misiniz?? okuma-yazma bilmeyen vatandaşlarımıza bu konuda eğitim vermek için başlatılan bi kampanya için tasarlicam. şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

deiem29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deiem29

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence Atatürk'ün kara tahtaya alfabeyi yazdıgı bir fotograf vardı onu kullan altınada aynen el yazısıyla sıloganıını koy ayrıca bir yerede köylü cekilmiş küçük bir kız cocugu resmi koy ben ce güzel bi çalışma cıkar
Bu mesajdan alıntı yap
haner00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haner00

Grafiker / Yurtdışı

Alt 03-04-2008 #3
bence Atatürk'ün kara tahtaya alfabeyi yazdıgı bir fotograf vardı onu kullan altınada aynen el yazısıyla sıloganıını koy ayrıca bir yerede köylü cekilmiş küçük bir kız cocugu resmi koy ben ce güzel bi çalışma cıkar
Sana katiliyorum ama köylü cocuk resmine katilmiyorum herhangi bir cocukta olur neden köylü olsun. Her köylü cahil olkumamis degilya
Bu mesajdan alıntı yap
deiem29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deiem29

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2008 #4
Arkadaşım şuana da köylü cocukların okuma problemi var biliyorsun ben de gümüşhaneliyim ve halen cocuklarını okutma yı düşünmeyen zihinler mevcut ve bu hep o insanların cahilliğinden yani kısacası okuma oranı bu gibi sabeblerden dolayı dogu illerimizde daha az ben de okuma kampanyasında o gibi kesimlere seslenme acısından söledim yoksa kendi topraklarımın köylü cocugunu kücümser bir tavır olması degil amac asıl onların dikkate alınması ve okutulması yanlış mıyım sence
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
okumayazma, kampanyas, iin, afi