olmaz böyle paylaşım

Corel Draw - olmaz böyle paylaşım ...

Konu Kapatılmıştır
olmaz böyle paylaşım
emre_d1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_d1

Forumdan Uzaklaştırıldı

olmaz böyle paylaşım

Alt 18-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:sleepy:
damacana su firma logolarını arıyorum tam 10gün oldu kimseden cevap yok bu nasıl paylaşım platformu işimizin dikkate alınması için illede özel üye mi olmak gerekir harbiden çok üzüldüm bu foruma üye olalı bir yıl oldu böyle sorun çıkmamıştı sizden ricam acilen birkaç su firmasını cdr formatında siteye eklemeniz iyi çalışmalar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 18-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
damacana su firma logolarını arıyorum tam 10gün oldu kimseden cevap yok bu nasıl paylaşım platformu işimizin dikkate alınması için illede özel üye mi olmak gerekir harbiden çok üzüldüm bu foruma üye olalı bir yıl oldu böyle sorun çıkmamıştı sizden ricam acilen birkaç su firmasını cdr formatında siteye eklemeniz iyi çalışmalar
Paylaşım karşılıklıdır...demek insanlar bulamamış ki eklememiş...kim olursa olsun burda insan, tecrübe ayırt etmeksizin paylaşım yapılıyor...insanlarda hiç bir çıkar gözetmiyor, ne çıkarı olabilir ki...Bu sözleriniz o kadar emeği hiçe saymak olmuyor mu?

Özel üye olsun, arı üye olsun, normal üye olsun herkese eşit davranılıyor.
Bunun kanıtı forumda dolaşarak görebilirsiniz...Emek harcanarak hazırlanan dersler, zaman harcanarak yüklenen resimler, paylaşılan bilgiler...

İsyanınız kime, neye?...siz burayı diğer forum siteleriyle karıştırdınız bence..
Bunları niye söylüyorum, söyledikleriniz emeğe yapılan haksızlıktır, eğer bekleseydiniz elbet herkes elinden geleni yapacaktı, eğer geliyorsa...Ayrıca bu konuyu açma amacınız nedir, isyan etmek mi?

Lütfen bunları göz önünde bulundurarak yorumlarınızı dile getirin...Umarım yardım edebilecek birisi çıkacaktır.

Saygılar.
dorad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dorad

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2009 #3
işine yarar umarım

RapidShare: Easy Filehosting
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-01-2009 #4
şimdi neler söylerdim ama
1 yıldır üyeyim demeye utanmıyorsunuz dimi daha 27 mesajınız var tek paylaşımınız yok
sonra lafa gelince esin savurun
burada sizin maaşlı işçileriniz çalışıyo çünkü
ayıptır ya
sırf sizin gibilere yanıt vermek için bırakıcam yönetimi ki yönetime laf söylemeyin ben parlayınca
uzaklaştırıldı
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Dosya16
Alt 19-01-2009 #5
istiyosan faturayı da biz keselim...
Paylaşmak; sen pişir ben yerim gibi mi algılanıyor... fikir paylaşılır, sanat diil...
Grafik Canavarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik Canavarı(36)

Matbaacı / Gaziantep

Alt 19-01-2009 #6
arkadaşın tutumu hiç hoş değil
kimin kişiliği neyse karşıyıda öyle görür
Konu Kapatılmıştır

Tags
boyle, olmaz, paylasim