Olta Bayrak Çalışması

Afiş Tasarımı - Olta Bayrak Çalışması ...

Olta Bayrak Çalışması
ESED isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ESED

Hiç Biri / İzmir

Olta Bayrak Çalışması

Alt 14-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar dün ekmek fırını olan bir adam geldi elinde ne logo var ne başka bir şey. Olta bayrak yaptırmak istediğini söyledi ben de çalıştım. Adamın adeti yüksek o yüzden özen de gösterdim nasıl olmuş fikrinizi bekliyorum. 2,5 metreye 75 cm çalıştım.

Bu alanda ilk çalışmam ama nasıl olmuş merak ediyorum. Bu arada izmirde olan bir kaç firmadan fiyat aldım.

İşte olta bayrak çalışmam Olta Bayrak Çalışması

Olta Bayrak Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eline sağlık ESED
Bu mesajdan alıntı yap
turkuvazbayrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkuvazbayrak

Baskıcı / İstanbul

Alt 14-03-2012 #3
elinize sağlık harikulade bir çalışma olmuş dikkat çekici....fakat bu ekmek fırının ismi love mu onu anlayamadım doğrusu ,,,,,,

olta bayraklardaki en büyük sıkıntı çubuğun geçtiği yerde kenar payı çok az verilmesi yada dikişçi arkadaşın çok fazla logoya girmesinıne sık rastlanıyor... Olta bayrak yapımı bayrakçılara da yeni bir mecra açmış olduğunu görmek güzel........

alttaki çalışmada bizim amatör çalışmamız:sleepy:

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
Bu mesajdan alıntı yap
Grafakir06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafakir06

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-03-2012 #4
Çalışmanıza bayıldım. Elinize, emeğinize, hayal gücünüze sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-03-2012 #5
Ekmeklerin üzerinde kullandığın duman efekti tasarımı ziyadesiyle basitleştirmiş.
Onun dışında fena değil..
Bu mesajdan alıntı yap
evreninmerkezi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evreninmerkezi(28)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 15-03-2012 #6
Ekmeklerin üzerinde kullandığın duman efekti tasarımı ziyadesiyle basitleştirmiş.
Onun dışında fena değil..
ne güzel işte sıcak sıcak demek istemiş Olta Bayrak Çalışması ekmeğin sıcaklığından buhar çıkıyor oh mis gibi olsa da yesek Olta Bayrak ÇalışmasıD

bence çok güzel olmuş hatta diyebilirim ki şuana kadar gördüklerimin içinde en iyisi Olta Bayrak ÇalışmasıD

ama benim gördüklerim de sınırlı tabi ama olsun benim için yinede en iyisi şuan bu Olta Bayrak ÇalışmasıD

tebrik ederim bu açıdan Olta Bayrak ÇalışmasıD
Bu mesajdan alıntı yap
ESED isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ESED

Hiç Biri / İzmir

Alt 19-03-2012 #7
elinize sağlık harikulade bir çalışma olmuş dikkat çekici....fakat bu ekmek fırının ismi love mu onu anlayamadım doğrusu ,,,,,,

olta bayraklardaki en büyük sıkıntı çubuğun geçtiği yerde kenar payı çok az verilmesi yada dikişçi arkadaşın çok fazla logoya girmesinıne sık rastlanıyor... Olta bayrak yapımı bayrakçılara da yeni bir mecra açmış olduğunu görmek güzel........

alttaki çalışmada bizim amatör çalışmamız:sleepy:

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
Evet bunun için soldan 7 cm kadar boşluk bırakmak gerekiyor. Şurada dikiş paylarıyla beraber şablonu indirebileceğiniz bir yer var www.bayrakolta.com . Aslında 5 cm olta bayrakta yeterli ama 2 cm de dediğin gibi dikişçinin hata payını koymak lazım. Bir de böyle bir olta bayrak çeşidi var. http://www.facebook.com/oltabayrak/p...98735980153172
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
olta bayrak, plaj bayrağı, yelken bayrak