Ölüm Merkezi Afiş

Deneme Çalışmalar - Ölüm Merkezi Afiş ...

Ölüm Merkezi Afiş
sagocu55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sagocu55

Grafiker / İstanbul

Ölüm Merkezi Afiş

Alt 06-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ölüm Merkezi Afiş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 07-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı Ölüm Merkezi Afiş butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
SayBorG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SayBorG(35)

Grafiker / İzmir

Alt 07-08-2009 #3
çok karmaşık! ne bulduysanız eklemişsiniz. yazılar emanet gibi duruyor. william lee diğerlerinden farklı fontta olmuş. daha çok çalışmanız lazım, özensiz olmuş. kusura bakmayın...
Bu mesajdan alıntı yap