Olympos 135 cm lik plotter kullanan var mı?

Folyo kesim - Olympos 135 cm lik plotter kullanan var mı? ...

qwerty111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qwerty111

Yrd. Grafiker / Antalya

Alt 29-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, Olympos'un yeni çıkardığı ürünü kullanan var mı aranızda? Kullanan arkadaşlar kaç metrekare kesim yaptıklarını, hassas kesim yapıp yapmadığını yada makinadan şikayeti var ise ne tür şikayetleri olduğunu belirtirlerse; makinayı alacak olanları aydınlatacaklardır. Teşekkür ederim şimdiden.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

oncereklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oncereklam

Grafiker / Ankara

Alt 29-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ustadım bende var bu cihazdan enlemeye 118 santimi gecemedik boyda birkere 10mtde takıldı bu makina şahin arabasına benzer 12 puntoya kadarda hassaslık var 2 ay önce 2200 tlye aldım şuan 1800 tlye bırakıcam
Bu mesajdan alıntı yap
reklam417 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reklam417

Baskıcı / Aydın

Alt 09-04-2011 #3
olympos plotter alalı 2 yılı geçti,güzel bir makine.şu ana kadar sıkıntım olmadı.aldığı zaman uygun fiyatlı idi,baktım fiyatı hala uygun.tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
frtgnr06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frtgnr06(24)

Grafiker / Samsun

Alt 11-04-2011 #4
Bu Plotteri 1 Senedir Kullanıyorum Fiyatına Göre Çok Güzel Makine Ama Uzun Metrelik İşleri Yapamıyosun Bendeki Max. 3 metre kaymadan kesebiliyosun.Ayakları Roland Gibi Sıkı Tutamıyo Folyo Çekmesinde Sıkıntısı Olduğu İçin Uzun metrelik İşler Kesilemiyo Ama Kesimi Filan Gerçekten Güzel Bence İdeal Bir Makine
Bu mesajdan alıntı yap
demsoreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demsoreklam

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-12-2015 #5
olympos optik gözlü makina aldım flexi de yükledim fakat yazıcı modeli olarak hangi marka ve modeli seçeceğimi bilmiyorum acil kesim yapmam gerekiyor şimdiden teşekkürler.
makinenin resmi linkte ekli http://image5.sahibinden.com/photos/...740675783v.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
olympos kesici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

olympos kesici

Matbaacı / Ankara

Dosya19

Olympos LX7 Plotter Kesici

Alt 06-12-2015 #6
Olympos LX7 kesici diğer plotter kesim modellerine göre daha üstün teknoloji ile üretilmiştir.Servo motorlu olmasindan dolayı kesim hızı 0,03 tolerans payı ile tüm islerinizde rahatlıkla kesim yapılabiliyor.Ayrıca 2.el plotter kesim makinası tercih edenlere ise çok uygun fiyat avantajı sunmaktadır.....elimde şu an mevcuttur.matse kağıt'tan bilgi alabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap