olympos plotter Hk.

Folyo kesim - olympos plotter Hk. Sponsorlu Bağlantılar öncelikle herkese hayırlı günler diliyorum.Ben bi yerden olympos plotter aldım keşke almaz olaydım aldıgım kişi beni kandırmaya çalışıyor.Flexi kesim için dangle alman gerekli diyor.Kısacası ben bu plotterin driverini ...

olympos plotter Hk.
melih01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melih01

Hiç Biri / Adana

olympos plotter Hk.

Alt 02-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

öncelikle herkese hayırlı günler diliyorum.Ben bi yerden olympos plotter aldım keşke almaz olaydım aldıgım kişi beni kandırmaya çalışıyor.Flexi kesim için dangle alman gerekli diyor.Kısacası ben bu plotterin driverini yüklediğim halde hala makine görünmüyor.Bana yardım ederseniz çok sevinirim.yardımlarınızı bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 02-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Uzak doğu üretimli makinelerde Windows Driver (sürücü) seçeneği ile kesim yapma şansınız mevcuttur.. Fakat yardımcı yazılımlar, Flexi, Artcut, vb. yazılımlarla kesim işlemi daha kolay olduğu için makinelerin yanında bu yazılımlarda verilir. Makinenin satıcısı ile görüşüp flexi programını almaya çalışın lakin ücret isteyebilirler.

Sorunlarınız çözülmez ise elimizden gelen bişey varsa yapmaya çalışırız...

istanbul reklam ürünleri
Bu mesajdan alıntı yap
demsoreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demsoreklam

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-12-2015 #3
olympos optik gözlü makina aldım flexi de yükledim fakat yazıcı modeli olarak hangi marka ve modeli seçeceğimi bilmiyorum acil kesim yapmam gerekiyor şimdiden teşekkürler.
makinenin resmi linkte ekli http://image5.sahibinden.com/photos/...740675783v.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
gorunum355 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gorunum355

Baskıcı / İzmir

Alt 13-01-2016 #4
Merhaba,

Makine programını kurarken

marka : cotek
model : ctk 1350c

seçmeniz gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
OlymposKorhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OlymposKorhan

Hiç Biri / Antalya

Alt 01-06-2016 #5
öncelikle herkese hayırlı günler diliyorum.Ben bi yerden olympos plotter aldım keşke almaz olaydım aldıgım kişi beni kandırmaya çalışıyor.Flexi kesim için dangle alman gerekli diyor.Kısacası ben bu plotterin driverini yüklediğim halde hala makine görünmüyor.Bana yardım ederseniz çok sevinirim.yardımlarınızı bekliyorum.

merhaba size yetkili olarak yardım etmeye çalışayım. ********* numaralı telefondan bana ulaşın
Bu mesajdan alıntı yap
OlymposKorhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OlymposKorhan

Hiç Biri / Antalya

Alt 14-06-2016 #6
Uzak doğu üretimli makinelerde Windows Driver (sürücü) seçeneği ile kesim yapma şansınız mevcuttur.. Fakat yardımcı yazılımlar, Flexi, Artcut, vb. yazılımlarla kesim işlemi daha kolay olduğu için makinelerin yanında bu yazılımlarda verilir. Makinenin satıcısı ile görüşüp flexi programını almaya çalışın lakin ücret isteyebilirler.

Sorunlarınız çözülmez ise elimizden gelen bişey varsa yapmaya çalışırız...

istanbul reklam ürünleri
Merhaba. sorularınızı bana yöneltebilirsiniz. Olympos Reklam ana merkez Korhan Öztürk. Bizden gelen bir makinemi öncelikle onu bilmem gerekli. Kullanıcıdan alınan bakımı yapılmamış bir makinemi öncelikle bunu öğrenmeliyim.
Bu mesajdan alıntı yap