Olympos Plotter

Folyo kesim - Olympos Plotter Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar arkadaşlar Bunda corelde hazırlanmış bir işi baskıya gönderip tekrar optik gözlere okutarak etrafını kesmesini açıklayıcı olarak tarif edecek bir arkadaş varmı? video olabilir pdf olabilir...... Şimdiden Teşekkürler...

Olympos Plotter
stil54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stil54

Grafiker / Sakarya

Olympos Plotter

Alt 29-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arkadaşlar
Bunda corelde hazırlanmış bir işi baskıya gönderip tekrar optik gözlere okutarak etrafını kesmesini açıklayıcı olarak tarif edecek bir arkadaş varmı? video olabilir pdf olabilir......
Şimdiden Teşekkürler Olympos Plotter
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

stil54

Grafiker / Sakarya

Alt 07-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhabalar
2 aşamada tarif edebilirmisiniz.
1 - Coreldeki işi baskıya göndermeyi
2 - Baskıdan gelen işi makinaya takıp gör kes olarak kesmeyi açıklayıcı olarak tarif edebilirseniz çok sevinirim. (Video olarak veya pdf olarak)
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 07-02-2013 #3
Merhabalar arkadaşlar
Bunda corelde hazırlanmış bir işi baskıya gönderip tekrar optik gözlere okutarak etrafını kesmesini açıklayıcı olarak tarif edecek bir arkadaş varmı? video olabilir pdf olabilir......
Şimdiden Teşekkürler Olympos Plotter
istanbul reklam'ın sitesinde solda en aşağıdaki menude eğitim videoları sekmesinden Summa serisi kesici plotter ile dekupe işleminin nasıl yapıldığını anlatan eğitim videosunu inceleyebilirsin...
Erkan DERYA ®
İstanbul Reklam..
Bu mesajdan alıntı yap

stil54

Grafiker / Sakarya

Alt 08-02-2013 #4
erkan kardeşim öncelikle ilgine çok teşekkür ederim.
Summa da hakikaten kolaymış, Olympos plotter da bu kadar kolay olduğunu zannetmiyorum. çünkü kolay olsaydı bu kadar kullanana karşılık bu plotter kullanan biri yardımcı olurdu diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
setire isimli Üye şimdilik offline konumundadır

setire

Grafiker / Adana

kardeş

Alt 08-02-2013 #5
erkan kardeşim öncelikle ilgine çok teşekkür ederim.
Summa da hakikaten kolaymış, Olympos plotter da bu kadar kolay olduğunu zannetmiyorum. çünkü kolay olsaydı bu kadar kullanana karşılık bu plotter kullanan biri yardımcı olurdu diye düşünüyorum.
slm sana Roland gx 24 göndereyim. daha önce bunu kullanıyordun sanırım
Bu mesajdan alıntı yap