Olympos sd 720 nasıl bir makine ?

Folyo kesim - Olympos sd 720 nasıl bir makine ? ...

vburak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vburak(32)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 07-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bir başka ilanımda roland plotter arıyorum ama şu ana kadar teklif olmadı Bende satılık plotterları gezerken bunu gördüm fiyat olarak iyi hemde 135 cm alttakide videosu sizden öneri rica ediyorum almalımıyım bu makineyi 2200 tl sıfır fiyatı

Dailymotion - plotter,plotter,plotter,folyo,ithalatçısından 0 5345822629 - Son Dakika Haberleri Kanalı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vburak(32)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 08-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1-2 öneri lütfen Olympos sd 720 nasıl bir makine ?
Bu mesajdan alıntı yap
bhfo38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bhfo38

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-02-2010 #3
Kardeşim bu makinayı bilimyourm ama bende bundan almaya meyilliyim 2 sene garantisi varmış ama fiayatın pahalı peşin 1900 tl burda arkadaşın telefonu ******* .bu numarayı adaca reklamdan fatih verdi dersiniz
Bu mesajdan alıntı yap

vburak(32)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 11-02-2010 #4
anladım ..benim gördüğüm ilandada 1900+kdv yani hesaplamadan sonra 2200 gibi bi fiyat yapıyor
Bu mesajdan alıntı yap
afidanci66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afidanci66

Grafiker / İzmir

Alt 08-05-2010 #5
Soruya bak cevaba cay demle. Arkadaşlar lütfen sorunun başlığı ile aranıyoruz. Ama alakasız şeyler yazmayalım. Yokmu bu satıcının üyeliği var. Niye cevap verip müşterini bilgilendirmiyorsun kardeşim. Bu soru yüzünden başka cihazlara yönelen veyahut alıpta pişman olanlarımız olabilir. Yazın bi cevapta bilelim makina nasıl.
Bu mesajdan alıntı yap
aliyılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliyılmaz

Grafiker / Bursa

Alt 08-05-2010 #6
makinadan bende var makina güzel çalışıyor ama tek bir sıkıntı var uzun işlerde işi yarım bırakıyor nedenini bulmadım ama neden oldugunu bilen varsa onlarda bir cevap yazsın çalışması iyi bıçagı roland kullanılıyor o bir artı ufak yazıları bile kesbiliyorsunuz coreldende kesim yapabiliyormuş ama bir cd olması lazım o da yok bizde
Bu mesajdan alıntı yap

vburak(32)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 09-05-2010 #7
ben aldım makine roland aldım çok memnunum..sn aliyılmaz belki yanında gelen program sınırılı metreye kadar kesim yapıyordur yada ayarlarından değişiklik ister ama en iyi çözüm flexisign ..tavsiye ederim..corelden kesim içinde plotter ı yazıcı olarak tanıtıp makineden rotate ayarını tersine yapmamız gerektiğini söylüyor ustalarımız.
Bu mesajdan alıntı yap
park reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

park reklam

Grafiker / Adana

Alt 26-06-2010 #8
slm ben kulanıyorum bu makinayı çok memnunum tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
afidanci66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afidanci66

Grafiker / İzmir

Alt 06-07-2010 #9
Bu plotterin kendine özel bir programı olduğunu ve harici bir programla kullanılmadığını duydum. Aslında olimpos sonradan basılan Türk ihracatcısı bir firmanın kendi oluşturduğu bir marka sanıyorum. Çünkü Sd720 olarak bir çok satan var ve 1600 e kadar KDV dahil bulunabiliyor. Ancak hangi foruma bakarsam o forumda anlaşılır bir açılama bulamıyorum. Biz sadece tavsiye istemiyoruz. Bu artpro mu nedir program nasıl kullanılıyor, basit mi, hangi programa benziyor, içeriğinde tasarım yapılabiliyormuyuz. Ben daha önce Castmate, Wincut ve Flexi kullandım. Ee şimdi bunları bilirken neden importluk bir program tercih edeyim. Bu plotter bu programları tanıyormu. Satıcı var ama o da takılıp kalıyor güzel bir açıklama yazamıyor. Alıp satmakla olmaz kardeşim. Buraya hem üye hemde dışardan binlerce kişi bakıp arıyor. Yazın şunu artık. Yoksa çine gidip ben başlayacam bunun ihracatına.
Bu mesajdan alıntı yap
boxmedia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

boxmedia

Hiç Biri / Muğla

Alt 06-07-2010 #10
Bu SUDA markanın sd serili makineleridir. SUDA nın aynı zamanda cnc routerleri de mevcut. Genel olarak sıkıntılı makineler. Hem CNC hemde cutter plotterlerde çok sorun yaşayanlar var. Eger kaliteli ve sorunsuz makine istiyorsanız o zaman roland, summa,graphtec makinelerinden birini tercih etsen daha iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları