Ömeroğlu Lokum Kutusu

Ambalaj Tasarımı - Ömeroğlu Lokum Kutusu ...

Ömeroğlu Lokum Kutusu
glsm86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

glsm86(31)

Grafiker / Denizli

Ömeroğlu Lokum Kutusu

Alt 03-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ömeroğlu Lokum Kutusu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle eline sağlık fena değil, fakat bir kaç öneride bulunmak istiyorum..

İlk olarak renk uyumları yerinde fakat sarı dalga biraz geniş olduğundan ön plana çıkıyor dolayısıyla biraz inceltirsen daha estetik duracaktır..
İkinci olarak ÖMEROĞLU marka olması nedeniyle anlaşılır olmalıdır ve gradienti kaldırman logoyu anlaşılır yapar..
Bunun dışında yuvarlak içindeki lokum hazırlayan usta resmi olmasa da olur zira alt kısımdaki fon yeterince göz dolduruyor..
Yine üst kısımdaki Turkish Delight yazısının strokuna gradient vermişsin, Font tercihinden ötürü yazı yeterince algıda sıkıntı yaratıyor dolayısıyla stroğa gradient uygulaman sıkıntıyı ikiye kaylamış durumda.. Düz stroke kullanmanı öneririm..
Keza yanlardaki beyaz fontlar biraz daha anlaşılır olmalıdır..

Son olarak yeşil yerine krem tonlarını çalışmanı öneririm.. Kolaylıklar dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap

glsm86(31)

Grafiker / Denizli

Alt 03-04-2013 #3
Teşekkürler Value önerilerin için bende senin dediklerinden bi kısmını düşündüm mesela o adamı kaldıralım dedim ama müşteri bazen dediğim dedik oluyor biliyorsundurÖmeroğlu Lokum Kutusu
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-04-2013 #4
Bilmezmiyim..

Tüm tasarımı, saçının telinden ayak tırnağına kadar gözünün yaşına bakmadan katleden müşteriler gördüm Ömeroğlu Lokum Kutusu
Ama biz şımarttık, müşteri dedik niğmettir dedik onlar da tadını çıkarıyor Ömeroğlu Lokum Kutusu
Bu mesajdan alıntı yap

glsm86(31)

Grafiker / Denizli

Alt 04-04-2013 #5
Ah ah hiç sorma o kadar güzel tasarım yaparsın müşteri gider en kötüsünü seçer tabi önemli olanda müşteriyi sizin hoşunuza giden çalışmayı yaptırmakta bunun içinde yılların deneyimi gerekiyor birazda ikna kabiliyetiÖmeroğlu Lokum Kutusu
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-04-2013 #6
Aslında hoşumuza gidenden ziyade doğru tasarımın kullanılmasında müşteriyi ikna etmek..
Bu bilinci vermekse eğitim kurumlarına kalıyor fakat bu konuyla pek ilgilenenen yok gibi görünüyor Ömeroğlu Lokum Kutusu

Sana bu yolda başarılar dilerim Ömeroğlu Lokum Kutusu
Bu mesajdan alıntı yap
karizmatikserseri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karizmatikserseri

Grafiker / Malatya

Alt 02-12-2013 #7
ben tasarım + pazarlama yapıyorum müşteriye göre tasarım yapıyorum. Örneğin baktım müşteri çok uysal ve anlayışlı tasarım yelpazesini geniş tutuyorum bakıyorum müşteri kıl tek tasarım üzerinden gidiyorum yok kabul mu etmedi abi ben çalışmanın üstesinden gelemem tasarımınızı yaptırın biz baskıya alalım diyorum dışarda biraz araştırma ve hop tekrar yanımda Ömeroğlu Lokum Kutusu
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 02-12-2013 #8
ben tasarım + pazarlama yapıyorum müşteriye göre tasarım yapıyorum. Örneğin baktım müşteri çok uysal ve anlayışlı tasarım yelpazesini geniş tutuyorum bakıyorum müşteri kıl tek tasarım üzerinden gidiyorum yok kabul mu etmedi abi ben çalışmanın üstesinden gelemem tasarımınızı yaptırın biz baskıya alalım diyorum dışarda biraz araştırma ve hop tekrar yanımda Ömeroğlu Lokum Kutusu
Sizin çalışmalarınızdan da görmek isteriz.
Bu mesajdan alıntı yap
novem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

novem(27)

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 04-12-2013 #9
Elinize sağlık hangi programla yaptığınızı öğrenebilir miyim ?
Bu mesajdan alıntı yap
sss.ibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss.ibel(26)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 31-12-2013 #10
Mor rengi modern bi renk ve lokum kutusuna pek gitmemiş, yeşil iyidir diye düşünüyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları