Önden Giden Atlılar-Afiş

Afiş Tasarımı - Önden Giden Atlılar-Afiş Sponsorlu Bağlantılar Konferans İçin Hazırladığım Afişi Değerlendirmelerinize Sunuyorum. Saygılar...

Önden Giden Atlılar-Afiş
BanazOfset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BanazOfset

Grafiker / Uşak

Önden Giden Atlılar-Afiş

Alt 24-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Konferans İçin Hazırladığım Afişi Değerlendirmelerinize Sunuyorum. Saygılar

Önden Giden Atlılar-Afiş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Saat: 19:00'da diye ayırmanıza gerek yoktur. 19:00 demeniz yeterlidir tarih bantlarında. Yalnızca şöyle bir sorun var..Siz afiş çalışması adı altında konu açmışsınız. Ama bütünlük davetiye gibi olmuş durumda. Sponsor veya katılımcıların logolarını kullanmanız daha bir ciddiyet oluşturabilirdi. Üzerinde biraz daha çalışmalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap
BanazOfset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BanazOfset

Grafiker / Uşak

Alt 24-11-2009 #3
Saat: 19:00'da diye ayırmanıza gerek yoktur. 19:00 demeniz yeterlidir tarih bantlarında. Yalnızca şöyle bir sorun var..Siz afiş çalışması adı altında konu açmışsınız. Ama bütünlük davetiye gibi olmuş durumda. Sponsor veya katılımcıların logolarını kullanmanız daha bir ciddiyet oluşturabilirdi. Üzerinde biraz daha çalışmalısınız.
Sponsor Yok. Adı Geçen Kuruluşlar Sadece Yönetim Kurulları İsminin Geçmesini Rica Etti O Yüzden.
Bu mesajdan alıntı yap
minerva00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

minerva00(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-11-2009 #4
Başlık niteliğindeki cümlelerde nokta kullanılmaz, ve aşağıdaki yazının fontu bir konferansa göre fazla eğlenceli olmuş. Serifsiz sade ve şık bir font seçebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-11-2009 #5
Aşağıda siyah yazılarla belirtilen bölüm biraz daha aşağı yazılbilirse daha iyi olacak sanki. Gözüme çarpan başka bir ayrıntı da göremedim.

Kolay gelsin. İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap