one way vision (cam giydirme için Delikli Mesh) - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - one way vision (cam giydirme için Delikli Mesh) - İstanbul ...

lqa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lqa

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

one way vision (cam giydirme için Delikli Mesh)

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet:

Tasarım:

İşin teslim edilme süresi: 1 gün

İşle ilgili açıklama: 4 adet 2.80x1,80 one way vision için fiyat teklifi beklemekteyim..dijital baskı makinesi olan arkadaşlar teklif verebilirse sevinirim..

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları one way vision (cam giydirme için Delikli Mesh) - İstanbul - one way vision (cam giydirme için Delikli Mesh) - İstanbul ya da one way vision (cam giydirme için Delikli Mesh) - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | one way vision (cam giydirme için Delikli Mesh) - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
one way vision (cam giydirme için Delikli Mesh) - İstanbul | one way vision (cam giydirme için Delikli Mesh) - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

zafkozi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zafkozi

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2011 #3
Merhaba istemiş olduğuz çalışma eğer tarafımızdan olursa toplamda 1200 TL. Eğer kendiniz uygulayabilirseniz de 800 TL. dir. Eğer irtibat kurmak isterseniz telefonumuz aşağıda mevcuttur.
Zafer KOŞAR
ekorkmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ekorkmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 04-10-2011 #4
Merhaba belirtmiş olduğunuz ölçülere istinaden fiyat teklifimiz uygulama hariç 180$ dır. gerekli mail adresinize gönderilmiştir.

Saygılarımla.
gulsahd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsahd

Grafiker / İstanbul

Alt 04-10-2011 #5
Teklimizi mail adresinize gönderdik. Dönüşünüzü rica ederiz.
uqurkorkmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uqurkorkmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2011 #6
Merhaba belirtmiş olduğunuz ölçülere istinaden fiyat teklifimiz uygulama hariç 180$ dır. gerekli mail adresinize gönderilmiştir.

Saygılarımla.
9 dolar iyi bi fiyat ben bu fiyatı metre karesi büyük işlerde veriyorum

sen ise 20 metre kare owv veriyosun bu fiyatı tebrikler one way vision (cam giydirme için Delikli Mesh) - İstanbul
reklamdijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reklamdijital

Eğitimci / İstanbul

Alt 29-07-2012 #7
1m2 si 7$ + kdv dir.
İlgilenirseniz unay reklam bizi ziyaret ediniz.
bulutreklamatba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulutreklamatba

Grafiker / İstanbul

Alt 29-07-2012 #8
baskı fiyatı: 7 dolar olup uygulama metre karesi.: 4 dolardır. uygulama vinç ve avrupa yakası
için yol ve vinç parası eklenecektir. KDV hariç.
carcar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

carcar

Grafiker / İstanbul

Alt 30-07-2012 #9
600 tl baskı fiyatı ilgilenirseniz mutlu reklam *********