one way vision nasıl çıkartılır.?

Araç Giydirme - one way vision nasıl çıkartılır.? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar 16 m kare camda 2 yıllık one way vision var bunu çıkartmak istiyoruz, ayrıca one way visionun cam içersinden uygulamnan şekli varmıdır, cam içersinden uygulamalr hakkında bilgisi ...

abeslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abeslan

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar 16 m kare camda 2 yıllık one way vision var bunu çıkartmak istiyoruz, ayrıca one way visionun cam içersinden uygulamnan şekli varmıdır, cam içersinden uygulamalr hakkında bilgisi olan var mı?
tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 14-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
normal folyoyu nasıl soküyorsanız one way visionda oyle sokulur.Eğer kırılmalar ya da kopmlar oluyorsa ısıtarak çıkartın.İçerden one vision baskı olmaz.Şefaf folyoya ters baskı yapıp arkadan beyaz folyo kaplayabilirsiniz.Yanlız dışarısı gozukmez.Sadece şefaf olarakta kullanabilirsiniz.Yanlız içerden ışık yandığı zaman çalımanız yani resimler gözükmez.
Bu mesajdan alıntı yap
vuralis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vuralis(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2009 #3
reklam malzemecilerinde folyo sökücü sıvı var sürüb bırakıyorsun o halletiyor istanbul reklamta var
Bu mesajdan alıntı yap
abeslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abeslan

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 15-04-2009 #4
arkadaslar çok tesekkurler, fakat bunu çıkarmak çok zor anlaşılan. ı sıvı ile olmuyormuş o aseton gibi bisey sürüp yakıyorsun amaç ısıtmak. başka çözümü olan varmı, bunlardan hemen kurtulmam gerek
Bu mesajdan alıntı yap
gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 23-04-2009 #5
one way visionu ısıtıcı var folyo sökümündede kullanılır onunla kolayca sökebilirsin arkadasım.
Bu mesajdan alıntı yap
donie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

donie

Grafiker / İzmir

Alt 30-04-2009 #6
camın tersini ısıt daha kolay bir söküm olur one way vision öyle güç de çıkan bir malzeme değildir zaten
Bu mesajdan alıntı yap
kaptikacti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaptikacti

Grafiker / Tekirdağ

Alt 18-06-2009 #7
sıcak su kullanıp sökmeyi dene daha kolay folyo yumuşar sende kolayca sökersin
Bu mesajdan alıntı yap
XPPRO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

XPPRO

Grafiker / İstanbul

Alt 18-06-2009 #8
dökelim paşa paşa folyo sökücüyü çıksın gitsin.
illet eder adamı one way way way
Bu mesajdan alıntı yap
hawfinch_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hawfinch_

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2009 #9
tinerle imajı sil beyaz kalsın sonra ısıtıcı yardımıyla maket bıcagı yardmıyla temizle bide 16 metrekare iş nolur ondan 150 metrekare değil 1500 metrekare değil bence burda boşuna vakit harcamışsın yazana kadar temizlerdin ...
Bu mesajdan alıntı yap
mete meral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mete meral

Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2009 #10
one way i ben ısıtıcı fönle söktüm kolay olmasada rahatca söktüm yinede yada camı ısıtıcaksın güneş ısıtması bile yeterli ben büyük iki parça camı öyle sökmüştüm ama seninki 16 metre kare:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları