Önemli Bir Konu Göz Atmanızı Rica Ediyorum

Web Tasarımı - Önemli Bir Konu Göz Atmanızı Rica Ediyorum ...

belekirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belekirs

Webmaster / İstanbul

Dosya23

Alt 10-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaslar Benim Bir Websitem Var Ve Elimde İndex War Benim Bunu Siteye Uygulamam Lazım Ama Sağ Tıkla Farklı Aç Not Defteri Html Kopyala Yap Demeyin Çünki Öyle Olmuyor Bilgisayarımda Bulunan Bu Dosyayı Kendim Not Defterinden Kodlardan Olusturdum Kaydederken Unicode Olarak Dosya İsminide İndex.html Olarak Kaydettim Tıklayınca Direk Açılıyor Ve Çalısıyor Fakat Dosya Benim Masaüstümden Açılınca Açılıyor Baskası Giremiyor :ünki Dosya Bende :=) Bunun Html Kopyalıyıp Siteme Koyunca Olmıyor Ne Yapıcam Nasıl Yapıcam Çok Önemli Lütfen Yardımcı Olun.. :worried:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grab isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grab

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 20-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzelim Türkçemizde "w" nun ne işi var ya Önemli Bir Konu Göz Atmanızı Rica Ediyorum. Dosya uzantısını değiştiremiyorsundur ftpye attıktan sonra dosyanın uzantısını değiş eğer hala açılmıyorsa not defterine ne yazdığına bak derim ayrıca not defteriyle işin var dreamweaver varken yada zend studio var iken eleştiri değil yanlış anlaşılmasın sadece belirtmek istedim nedir bu işkence Önemli Bir Konu Göz Atmanızı Rica Ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap
A.Volkan ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

A.Volkan ÖZER(35)

Webmaster / Ankara

Alt 24-06-2011 #3
Not defteri değil Notepad++ kullanıyorsun kodlama yaparken.

Ayrıca söylemeden edemeyeceğim. Yazı yazarken her bir kelimenin baş harfinin büyük olması da neyin nesidir ? Ayrıca yazdığından birşey anlaşılmıyor. Yani yanlış anlamış olma ihtimalim çok yüksek.
Bu mesajdan alıntı yap