Önemli bir Sorun (Fontlar Sorunu)

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Önemli bir Sorun (Fontlar Sorunu) ...

thecoldestday isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thecoldestday

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 17-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda herkesin baş belası bir konu olmuş arkadaşlar. Çözüm bulmakta zorlanıyorum ve çalışamıyorum. Yazıyı Corel de normal olarak yazıyorum, arial yazıyor ve bunda sorun yok. Fakat başka bir fonta dönüştürdüğüm anda fotoğraftaki gibi oluyor.Yazı kayboluyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

GizeeMm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GizeeMm(25)

Grafiker / Konya

Alt 18-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Son zamanlarda herkesin baş belası bir konu olmuş arkadaşlar. Çözüm bulmakta zorlanıyorum ve çalışamıyorum. Yazıyı Corel de normal olarak yazıyorum, arial yazıyor ve bunda sorun yok. Fakat başka bir fonta dönüştürdüğüm anda fotoğraftaki gibi oluyor.Yazı kayboluyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

hımm anlayabiliyorum sorun büyük evet evett nasıl çözülüyo yardım edin arkadaşa .... Önemli bir Sorun (Fontlar Sorunu) Önemli bir Sorun (Fontlar Sorunu)
Bu mesajdan alıntı yap
style34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

style34

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2012 #3
Aynı durum bende de oldu. Corel Draw'ı kaldırıp tekrar kurdum fakat düzelmedi. Yapmadığım birşey kalmadı yani. Tam kafayı yiyecektim ki; sabah windows güncelleme yaptığını farkettim. "Sistemi Geri Yükleme" seçeneği ile sistemi geri aldım ve bu dertten kurtuldum. Şimdi fontlar kullanılır vaziyette ...
Bu mesajdan alıntı yap

thecoldestday

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 18-12-2012 #4
Ayın kaçıncı günü kaldırdınız bunu? Hangi gün gelen güncelleme sorun yapmış olabilir? 13ü diyorlar ama onu sildim sonuç yok.
Bu mesajdan alıntı yap
style34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

style34

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2012 #5
Hangi güncelleme olduğu aklımda değil. 14 Aralık Cuma günü sistemi geri aldım ve sorun düzeldi. Win 8 de nasıl oluyor o konu hakkında bilgim yok..
Bu mesajdan alıntı yap

thecoldestday

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 18-12-2012 #6
Sanırım çözüm bulundu. Win 8 i kullananlar KB2753842 adlı güncellemeyi kaldırsınlar. Denetim Masası/Program Ekle Kaldır/ Sol Tarafta Windows Güncellemelerinden bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap