Önemli Duyuru! ( kısa süre yokum )

Edius - Önemli Duyuru! ( kısa süre yokum ) Sponsorlu Bağlantılar sevgili arkadaşlarım edius ile ilgili elimden geldiğince sizlerle birşeyler paylaştım öğrenme şevkiniz beni hem daha çok heyecanlandırdı hemde ilerideki derslerim için itici bir güç oldu sizlerle elimden geldiğince ...

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 10-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sevgili arkadaşlarım edius ile ilgili elimden geldiğince sizlerle birşeyler paylaştım öğrenme şevkiniz beni hem daha çok heyecanlandırdı hemde ilerideki derslerim için itici bir güç oldu sizlerle elimden geldiğince ilgilendim sorularınıza mümkün olduğunca kısa sürede cevap vermeyi her zaman kendime şiar edindim. bayram sabahı bir kızım oldu hastanede onunla ilgilenmem gerektiğinden kısa bir süre sitedeki arkadaşlara yardım edemeyeceğim ama sorununuzu yazmamazlık yapmayın çünkü mutlaka geçte olsa sorununuzla ilgileneceğimden emin olabilirsiniz sevgiyle kalın Önemli Duyuru! ( kısa süre yokum )) herkese iyi bayramlar diliyorum

sayın site yöneticileri alaksız bir konu açtım biliyorum ama sorunu ile ilgilenmediğim hiç kimse olmadı bu zaman kadar, bu konuda bu aralar bir sıkıntı olursa herkesin nedenini bilmesi için hoşgörünüze de sığınarak konuyu buraya açtım..
saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dağrüzgarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dağrüzgarı

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 11-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Zafer abi bebeğiniz dünyaya gözlerini açtı.Umarım yaşamı boyunca çok mutlu olur.Çok tatlı Allah analı babalı büyütsün.Affına sığınarak fenerbahçeli yapmaya kalktın ya fenerlilerin durumu ortada Fukaralığın ortasına düştün be bebek
Elleri bebek
Kolları bebek
SEN GEL GALATASARAYLI OL HADİ DE BAKALIM CİM BOM BOMÖnemli Duyuru! ( kısa süre yokum )Önemli Duyuru! ( kısa süre yokum )

Abi ben seni sonuna kadar destekliyorum hatta facebook da yorum yazacaktım sonra vaz geçtim sitede yazayım dedim arkadaşlarında haberi olsun çünkü artık bir aileyiz burada bence çok güzel bir konu açmışsın alakasız değil böyle düşünmen doğru değil benimde bir yeğenim var.İnsan bu bebeğe bakınca çok mutlu oluyor. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi diye düşünüyor insan bu kadar saf temiz bir varlık karşısında çok güzel duygularla doluyor.Tekrar mutlu ve güzel bebeğiniz hoş geldi. İsmini ne koydunuz abi ..?
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 11-09-2010 #3
Abi ben seni sonuna kadar destekliyorum hatta facebook da yorum yazacaktım sonra vaz geçtim sitede yazayım dedim arkadaşlarında haberi olsun çünkü artık bir aileyiz burada bence çok güzel bir konu açmışsın alakasız değil böyle düşünmen doğru değil benimde bir yeğenim var.İnsan bu bebeğe bakınca çok mutlu oluyor. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi diye düşünüyor insan bu kadar saf temiz bir varlık karşısında çok güzel duygularla doluyor.Tekrar mutlu ve güzel bebeğiniz hoş geldi. İsmini ne koydunuz abi ..?
yazdıklarının hepsi çok güzel (cimbom konusu dışında Önemli Duyuru! ( kısa süre yokum )))) çok teşekkür ederim güzel kardeşim adını BERİL koyduk Önemli Duyuru! ( kısa süre yokum )
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-09-2010 #4
Çok güzel bir haber...

Beril'e sağlıklı, mutlu ve istediklerinin bol bol olduğu bir hayat dilerim...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

hayırlı olsun

Alt 11-09-2010 #5
allah analı babalı büyütsün bayramda bundan güzel bir haber olamazdı herhalde hoşgeldin beril bebek
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 11-09-2010 #6
Çok güzel bir haber...

Beril'e sağlıklı, mutlu ve istediklerinin bol bol olduğu bir hayat dilerim...
çok teşekkür ederim admin'im Önemli Duyuru! ( kısa süre yokum ))
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 11-09-2010 #7
allah analı babalı büyütsün bayramda bundan güzel bir haber olamazdı herhalde hoşgeldin beril bebek
çok teşekkürler sevgili yöneticim Önemli Duyuru! ( kısa süre yokum )))
Bu mesajdan alıntı yap
sevgiden-iz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevgiden-iz

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-09-2010 #8
Allah analı babalı büyütsün. Hayırlı ömürlü olsun. Bahtı da adı gibi güzel olsun. :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
byeva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byeva

Baskıcı / Antalya

Alt 11-09-2010 #9
Allah analı babalı büyütsün. Hayırlı ömürlü olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 11-09-2010 #10
Allah analı babalı büyütsün.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları