Öneri

Forum Hakkında - Öneri Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, dikkatimi çeken bir konu var sizlerle paylaşmak istedim. Farkettiyseniz sürekli aynı dersler farklı sitelerde hazırlanıyor bir bakıyorum sonuc aynı adresler farklı, konular aynı neden alevliyazı,buzluyazı ve ...

Öneri
Yukselnalbat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yukselnalbat

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öneri

Alt 21-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, dikkatimi çeken bir konu var sizlerle paylaşmak istedim. Farkettiyseniz sürekli aynı dersler farklı sitelerde hazırlanıyor bir bakıyorum sonuc aynı adresler farklı, konular aynı neden alevliyazı,buzluyazı ve benzeri çalışmalar yerine kendiniz üretmiyorsunuz? bu konu benım cok dıkkatımı cekıyor artık sıkıldım bakmaktan sizlerle paylaşmak istedim saygılar sevgiler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 21-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
O zaman benim anlatımlarıma biraz göz gezdirinizÖneri
Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 21-03-2008 #3
o zaman benim de anlatımlarıma göz atınız.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 21-03-2008 #4
Neden aynı dersler, işe yeni başlayanlar en kolay şekilde bir şeyler üretmek peşindedir. Buzlu yazı yapımı bilindiği gibi 3-5 efektle yapılır ve güzel görünür.
Karmaşık çalışmaların derslerini anlatmak zordur, öğrenciler bazı noktaları bilmediğinden yapamaz. mask layer renk ayarları nedir bilmeden başlayanlara ne verilebilir.
Nedeni bu sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 21-03-2008 #5
Ayrıca bu konudan rahatsız oldugunuza sevındım. Bilinmedik ve hıc paylasılmamıs bır kac konunuz inşallah vardır ve bizimle inşallah paylaşırsınız. Öneri
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 21-03-2008 #6
mesela freehand dersleri nette benim derslrim kadar kapsamlı yokÖneri işte bir ayrıcalık. haa bir sitede rastlamıştım benimkileri kopy yapmışlar gereğini yaptım zaten. umarım sizde güzel dersler hazırlar bize sunarsınız.
Bu mesajdan alıntı yap
twinblade isimli Üye şimdilik offline konumundadır

twinblade

Grafiker / Ankara

Alt 21-03-2008 #7
ya şimdi bence amaç grafiker tasarıma yeni başlayanları düşünerek hazırlanıyor. ben daha evvel bir sürü kitap alıyordum. hafif kalıyordu bana göre. ama şimdi burda eksiklerimi tamamlıyorum. Yüksel kardeşim siteyi bence tamamen incelemenizi tavsiye ediyorum. Gökhan kardeşimiz çok detaylı anlatımlar yapıyor. ve birçok arkadaşımızın çok güzel anlatımları var.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-03-2008 #8
Balık tutmak önemli olan. Hangi balığı nasıl tutacağınızı bizim size anlatıklarımızla karar verecek teknikler geliştireceksiniz. Bizler Programları kullanmayı anlatıyoruz. Yoksa yazıyı buzlu yapmışsınız alevli yanar döner yapmışsınız önemli değil. Bu anlatılan dersleri uyguladığınızda programlarda ki menüleri ve araçları öğrenmiş oluyorsunuz. Öneri

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 21-03-2008 #9
ve böylece kendi hayal gücünüz ve becerilerinizle harikalar yaratabiliyorsunuz umarım sizi tatmin etmişizdir.
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2008 #10
Merhaba arkadaşlar, dikkatimi çeken bir konu var sizlerle paylaşmak istedim. Farkettiyseniz sürekli aynı dersler farklı sitelerde hazırlanıyor bir bakıyorum sonuc aynı adresler farklı, konular aynı neden alevliyazı,buzluyazı ve benzeri çalışmalar yerine kendiniz üretmiyorsunuz? bu konu benım cok dıkkatımı cekıyor artık sıkıldım bakmaktan sizlerle paylaşmak istedim saygılar sevgiler.
Ben hocalarımdan öğrenmediğim bazı şeyleri burada arkadaşların hazırladığı bir çok dersten öğreniyorum. Bu forum bulunmaz bir kaynak gün geçtikçe de bu kaynak çığ gibi büyüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
neri