Öneri ve Görüşlerinize ihtiyacım var Stickman (çöpadam) Animasyonu

Flash - Öneri ve Görüşlerinize ihtiyacım var Stickman (çöpadam) Animasyonu ...

MuratKa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MuratKa

Grafiker / İstanbul

Alt 08-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar
bir rica üzerine bir videonun basında ve sonunda oynatılmak üzere bir stickman (çöpadam) animasyonu yapmam istendi
bu işin piri tabikide Adobe Flash ama kafamdaki ışığı caktıramadım bi türlü :angel: iki gündür düşünüyorum:sweating:
en fazla 30-45 saniyelik bir animasyon olacak senaryo tam kesin degil ama kabaca anlatayım iki çöp adam bir evden cıkacak arabaya binecek araba hareket edicek ve ekrandan cıkacak bu videonun basına koyulacak minik bir animasyon videonun sonundada bu arabadan inip baska bir mekana girilecek ve bitecek ikisininde toplmı belki 45 saniye bile tutmaz tabi araya ufak tefek görsellikler koyucaz

siz olsanız nasıl yaparsınız bunu?
mesela çöp adam hareketlerini yakın plandamı yapsam
yoksa sabit bir arkaplan çizipte bu çöp adamlarımı hareket ettirsem bi türlü kara veremedim
az çok flash biliyorum zamanında bi sürü dövüş sahneleri olan stickman ler yapmıstım ama her hareketi tek tek cizmek bir ölüm helede grafik tablet yoksa ki şuanda tabletim yok mause ile işkence olacak bu bana
pivot diye bir program var ama ondanda pek bişey anlamadım

kafam cok karıştı bi yol gösterin yaaa:crying::crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları