öneriler lütfen.

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - öneriler lütfen. ...

öneriler lütfen.
TheRise isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TheRise

Bilg. Teknikeri / Rize

öneriler lütfen.

Alt 19-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben yaptığım çizimi üzerinde görebileceğim bir tablet ariyorum. ama bunun çok büyük olmasını istemiyorum . bana yapabileceğiniz öneriler nelerdir. bir kaç modeli inceledim ama zannedersem tabletlerin üzerinde display yok.

kısaca: a5(a4de olabilir)+display+uygun fiyat.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 20-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
UC Logic'in 19" LCD tableti uygun fiyatla gelecek hafta stoklarda olacak bilginize teknik detaylar ürün açıklamasını da kısa sürede akortek.com ve son kullanıcı satış sitesi www.teknobiyotik.com sitesinde bulabilirsiniz.

Hayırlı günler.
Bu mesajdan alıntı yap
TheRise isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TheRise

Bilg. Teknikeri / Rize

Alt 26-07-2011 #3
uc-logic TWH850 grafik tabletten aldım arkadaşlar ama bi sorum olacak. tblet gayet güzel hoş çalışıyor basınç konusunda sorun yok. ama tabletin üzeri daha 2. günden çizik çizik olmaya başladı canımı sıktı biraz bu durum hakkında bilgi alabilirmiyiz.
Bu mesajdan alıntı yap

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 01-08-2011 #4
Öncelikle tabletiniz hayırlı olsun.
Grafik tabletin yüzeyi kalemi bastırma oranınıza göre değişen oranda çizilebilir bu tüm grafik tabletlerde olabilir bir sorun değildir içiniz rahat olsun.
UC Logic tabletlerin üst yüzeyleri ve uçları oldukça dayanıklıdır .

İncelemeyi okuyabilirsiniz
http://www.bascek.com/7481/uc-logic-...-incelemesi/3/

Grafik tabletinizin renginin siyah olmasıda çizikleri biraz kolay görmenizi sağlıyor beyaz modellerde görmek pek mümkün değil.

Üst yüzeyle ilgili bir sorunla karşılaşırsanız Akortek Bilişim yardımcı olacaktır.

Çizimlerinizi paylaşmanız bizi mutlu eder.
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetabas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetabas

Öğrenci (Grafik) / Denizli

Alt 05-08-2011 #5
UC Logic'in 19" LCD tableti uygun fiyatla gelecek hafta stoklarda olacak bilginize teknik detaylar ürün açıklamasını da kısa sürede akortek.com ve son kullanıcı satış sitesi www.teknobiyotik.com sitesinde bulabilirsiniz.

Hayırlı günler.
Merhaba
Ben UC LOGİC-PF1209 almayı düşünüyordum bana yardımcı olurmusunuz sizin dediğiniz dahamı kullanışlıdır
Bu mesajdan alıntı yap

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 05-08-2011 #6
Şimdi her ürünün farklı amacı vardır bildiğiniz gibi burada en önemlisi sizin kullanım stilinizve amacınız

Monitör tabletler sonuçta görüntü kablosu ve usb kablosuyla bağlanan adaptörleri olan cihazlar ve LCD sınıfı olduklarından çantanıza atıp taşıyamazsınız.

PF1209 modelini taşıması LCD tablet modeline göre daha kolaydır.Hatta daha küçük UC Logic H640 gibi modeller taşımak için idealdir.
Ekrana bakarak çizseniz veya ekrana çizseniz çizecek olan sizsiniz dolayısıyla sizin yeteneğiniz ve bilginiz konuşacak .
Ekrana çizmek alışkın olduğunuz kağıda bakarak çizmeye yakın olduğundan alışması daha kolay. Verdiği his ise bir spor otomobil gibi oldukça farklı size özel.

Son karar sizin yeni gelen modelimizin görselleri ve videoları için çalışmalara başladık yakında Akortek.com üzerinde açıklamaları ve görsellerini ayrıca yetiştirebilirsek videolarını görebilirsiniz.

Hayırlı akşamlar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap