online alışveriş sitesi için tema yardımı

Web Tasarımı - online alışveriş sitesi için tema yardımı Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar online satış sitesi aldım bi hosting şirketinden adamların verdiği temalar sabit herhangi bi düzenleme yapamıyorum ancak kendim yeni bi tema oluşturursam ekliyebiliyorum. imageready i kullandım ama gifler ...

bdda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bdda

Webmaster / Siirt

Alt 07-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar online satış sitesi aldım bi hosting şirketinden adamların verdiği temalar sabit herhangi bi düzenleme yapamıyorum ancak kendim yeni bi tema oluşturursam ekliyebiliyorum. imageready i kullandım ama gifler küçük olduğu için çok kötü görünüyorlar. imageready haricinde önerebileceğiniz bi program warmıdır?

site altyapsısı asp

tşkler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emuxa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emuxa

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshop kulan imageready gifl oluşturmak için ve daha bir sürü şey için sen çalışmanı photoshopta yap sonra image ready de onu gif haline getir yane işte ne hareket ne katacaksan image ready de kat online alışveriş sitesi için tema yardımı asp güzeldır saglamdır tebrik ederim
Bu mesajdan alıntı yap
bdda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bdda

Webmaster / Siirt

Alt 08-10-2008 #3
çok tşk ederim ama dediğinizi daha önce yaptım oda olmadı :S
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-10-2008 #4
çok tşk ederim ama dediğinizi daha önce yaptım oda olmadı :S
ImageReady' de kötü mü oluyor? Peki çalışmanızı kayıt ederken doğru ayarları yaptığınıza eminmisiniz?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
alışveriş, icin, online, sitesi, tema, yardımı