Online dekupe işleri yapılır

Sonuçlanan İlanlar - Online dekupe işleri yapılır ...

fenerlifoto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fenerlifoto

Forumdan Uzaklaştırıldı

Fotoğrafçı / Aydın

Alt 25-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dekupe ilşeri yapılır

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop/uzman

İş deneyimi ve içeriği: yüzük kolye pasta kıyafet vb bircok ürünün dekupesiniyaptım
eger isteyen olursa örneklerde göndere bilirim

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: isteyene bn kedim göndere bilirim müşterilerimin resimlerini burda yayınlamayı doru bulmayorum onlardan izin almadan

İşle ilgili açıklama: photoshop u 12 senedir kulanıyorum.dekupe konusundada tecrübeliyimdir.
Halen bir fotograf sütüdysunda calışıyorum.
gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra çalışmaya hemen başlayabiliriz. iş en kısa zamanda elinizde olacaktır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Online dekupe işleri yapılırOnline dekupe işleri yapılırOnline dekupe işleri yapılırOnline dekupe işleri yapılır

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

yusufbatirel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusufbatirel

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2013 #3
********* adresıne yaptıgınız dekupe orneklerınden ve altın pırlanta set yuzuk kupe kolye bıleklık bılezık ıcın fıyat gonderırmısınız
fenerlifoto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fenerlifoto

Forumdan Uzaklaştırıldı

Fotoğrafçı / Aydın

SAAT Dekupesi - Türkiye Geneli

Alt 24-12-2013 #4
SAAT Dekupesi

Program/Seviye: cs5 vs cs 6

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: alpersaat.com/

İşle ilgili açıklama: Saat dekupesi ve retouch Konusunda sizde profesyonel birini arıyorsanız doğru adrestesiniz...

E-posta: *********

Telefon: *********
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 25-12-2013 #5
Aynı içerik ve aynı kişi olmanıza rağmen farklı isimde BİRDEN FAZLA konunuz daha var.
Ticari olarak bu tarz tutumları etik bulmadığım için bu kullanıcı profilinizi kullanıma kapatıyorum.
Bu tarz uygulama yapmanız veya bu tutuma devam etmeniz dahilinde diğer kullanıcı profillerinizde kapatılacaktır.

İyi çalışmalar.

dekupe (uygun fiyata ) - Türkiye Geneli

freelancer Dekupeci - Türkiye Geneli