Online Destech Logo Çalışmam

Logo Tasarımları - Online Destech Logo Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Yorumlarınızı bekliyorum...

harmedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harmedesign(36)

Eğitimci / Ankara

Alt 13-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 13-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bunu da beğendim Online Destech Logo Çalışmam ilk yorumlar bana ait Online Destech Logo Çalışmam eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

harmedesign(36)

Eğitimci / Ankara

Alt 13-10-2008 #3
bunu da beğendim Online Destech Logo Çalışmam ilk yorumlar bana ait Online Destech Logo Çalışmam eline sağlık
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2008 #4
güzel düşünce ama ok çok sade ve havada kalmış ayrıca 1 birenk daha kullana bilirsin araları beyaz olarak tıpkı arkadaki yuvarlak gibi ve 7/24 oku o renkte yapabilirsin kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

harmedesign(36)

Eğitimci / Ankara

Alt 13-10-2008 #5
güzel düşünce ama ok çok sade ve havada kalmış ayrıca 1 birenk daha kullana bilirsin araları beyaz olarak tıpkı arkadaki yuvarlak gibi ve 7/24 oku o renkte yapabilirsin kolay gelsin
Teşekkürler, değerlendireceğim.
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2008 #6
"Destech" yazısına takıldım bir an, belki markalaştırılmış olsa (ki yinede çok tavsiye etmezdim) kullanılabilir.. O da Online ile kullanılması problem, malum Destech ne İngilizce ne Türkçe? Bazen bu konularda "arkadaşlar yapılan tasarımı değerlendirelim" gibi tepkiler dönüyor ama, tasarım sadece görsellikten ibaret olmasa gerek...

Görselliğe gelirsek sadece yeşil çokta iyi durmamış, belki siyah gibi bir ağar renkle beraber kullanılırsa daha güzel sonuç elde edilebilir. Tipografi biraz zayıf kalmış, 7/24 etrafındaki şekil ise kaos yaratmış açıkçası.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

harmedesign(36)

Eğitimci / Ankara

Alt 13-10-2008 #7
"Destech" yazısına takıldım bir an, belki markalaştırılmış olsa (ki yinede çok tavsiye etmezdim) kullanılabilir.. O da Online ile kullanılması problem, malum Destech ne İngilizce ne Türkçe? Bazen bu konularda "arkadaşlar yapılan tasarımı değerlendirelim" gibi tepkiler dönüyor ama, tasarım sadece görsellikten ibaret olmasa gerek...

Görselliğe gelirsek sadece yeşil çokta iyi durmamış, belki siyah gibi bir ağar renkle beraber kullanılırsa daha güzel sonuç elde edilebilir. Tipografi biraz zayıf kalmış, 7/24 etrafındaki şekil ise kaos yaratmış açıkçası.

Kolay gelsin.
Çok olumsuz bakmışsınız. Ben bu logoyu onlinedestech.com için hazırladım, beğenildi ve kullanıldı. Destech kelimesinin benimle bir alakası yok sonuçta. Yeşil renk ise site renkleriyle uyumlu olsun diye seçildi. Yinede teşk yorum için.
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2008 #8
Çok olumsuz bakmışsınız. Ben bu logoyu onlinedestech.com için hazırladım, beğenildi ve kullanıldı. Destech kelimesinin benimle bir alakası yok sonuçta. Yeşil renk ise site renkleriyle uyumlu olsun diye seçildi. Yinede teşk yorum için.
Sert olduysa kusuruma bakma yahu. Sadece gördüm ve yorum yaptım, yazdıklarımda tamamen neler olsa bence daha güzel olabilirdi ile alakalıdır. Kolay Gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

harmedesign(36)

Eğitimci / Ankara

Alt 13-10-2008 #9
Kızmadım Online Destech Logo Çalışmam Teşekkürler yorum için. Dikkate alıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
aliustatales isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliustatales(35)

Grafiker / Konya

Alt 13-10-2008 #10
Siz daha iyi bilirsiniz ama
bi firmanın binası yeşile boyalı diye kurumsal rengi yeşil belirlenmemelidir ki bakarsın birgün maviye boyanır...

Ama yeşil kurumsal renktir bina yeşile boyanır bu mantıklı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çalışmam, destech, logo, online, son