Online Eğitim için hazırladığım kurum logosu

Logo Tasarımları - Online Eğitim için hazırladığım kurum logosu ...

cgdsarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cgdsarslan

Grafiker / İzmir

Alt 27-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle kurumdan bahsediyim Atılım Yayın Group Türkiye genelinde Vitamin benzeri dershaneyi internete taşıyan online eğitim portalı oluşturma amacında bunun içinde kurumsal kimlik oluşturulmaktadır.
Kullanıcı hedefi ilk öğretim, orta okul ve lisedir bunun için tamamen gençlere hitap eden bi çalışma olması gerekiyo Online eğitim adı Atılım Okuldur.
Müşteri benden Logonun Online eğitimi ve içinde Okulu anımsatan ibarelerin olduğu bir tasarım istedi bu beni kısıtladı ama müşteri memnuniyeti önemli.
Yayınladığım tasarımı şuan için çok beğendiler sizede gösterip yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar teşekkürlerOnline Eğitim için hazırladığım kurum logosu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

karakayasulo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakayasulo

Grafiker / İzmir

Alt 27-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
keşke atılım ı oldugu gbi yazsaydın...
Bu mesajdan alıntı yap
cgdsarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cgdsarslan

Grafiker / İzmir

Alt 27-07-2010 #3
Sanırım yıldızda bi kaç değişiklik yapıp A harfine benzetmeliyim.
Bu mesajdan alıntı yap
FlameDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FlameDance

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-07-2010 #4
Atılım diye okunmuyor ona bir çare bulman şart bence emeğinize sağlık onun dışında hoş duruyor.
Bu mesajdan alıntı yap
h6soft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h6soft

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 27-07-2010 #5
Baştaki şeyi A harfine biraz benzetip yazı karakterini de daha farklı kullanırsanız güzel olabilir
Bu mesajdan alıntı yap