Online Oyun Satış Sitesi Yaptırılacaktır.

Sonuçlanan İlanlar - Online Oyun Satış Sitesi Yaptırılacaktır. ...

Os1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Os1

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Online Oyun Satış websitesi yaptırılacaktır ilgilenen arkadaşların aşağıdaki mail aracılığı ile bizimle iletişime geçmesini rica ederiz.

-Site PHP Tabanlı Olacaktır
-Sepet ve Bakiye Sistemi Olacaktır.
-Ödeme Bildirimi
-LiveZilla

Mail : *********

İletişime geçen arkadaşlara birkaç örnek site gönderilecektir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Online Oyun Satış Sitesi Yaptırılacaktır. veya Online Oyun Satış Sitesi Yaptırılacaktır.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Os1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Os1

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-09-2010 #3
Şuana kadar 1 Firma İrtibata Geçmiştir.