Online uzay oyununda çalışacak grafiker aranıyor - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Online uzay oyununda çalışacak grafiker aranıyor - Türkiye Geneli ...

shakemen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shakemen

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Online uzay oyununda çalışacak grafiker aranıyor

Program/Seviye: Photoshop

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: müsait zamanlarında bize gönüllü yardım edecek grafiker arkadaş arıyoruz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Online uzay oyununda çalışacak grafiker aranıyor - Türkiye GeneliOnline uzay oyununda çalışacak grafiker aranıyor - Türkiye GeneliOnline uzay oyununda çalışacak grafiker aranıyor - Türkiye GeneliOnline uzay oyununda çalışacak grafiker aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
kataram3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kataram3

Grafiker / Ankara

Alt 29-07-2013 #3
yardım etmek isterim
Bu mesajdan alıntı yap
brawe lion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brawe lion

Grafiker / İstanbul

Alt 29-07-2013 #4
Verilen mail yada telefon ile irtibat kurunuz!

iyi günler bn üniversite grafik tasarım 2. sınıf öğrencisiyim, şişlide grafik tasarım kursu görüyorum. Photoshopu giriş seviyesinde biliyorum. corel draw, freehand ve qoartexpres frogramlarınıda görüyorum. 19 yaşımdayım. Kursa giderken aynı zamanda parttime bi işe ihtiyacım var ve üniversite bittiği zamanda çalışabileceğim bir yer aramaktayım ilgilenirseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap