onOne Hatası (yardım)

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - onOne Hatası (yardım) Sponsorlu Bağlantılar Yeni katıldım güzel bi site.Bir konuda yardım istiycektim.Adobe Photoshop cs4 kullanıyorum.Programı her açtığımda bir kaç saniye sonra "onOne Library" hatası alıyorum.Hiç bir fonksiyon çalışmıyor.Programı kaldırıp tekrar kurmayı denedim.Ama ...

onOne Hatası (yardım)
cemx_19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemx_19

Heykeltraş / Adana

ünlem

onOne Hatası (yardım)

Alt 03-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni katıldım güzel bi site.Bir konuda yardım istiycektim.Adobe Photoshop cs4 kullanıyorum.Programı her açtığımda bir kaç saniye sonra "onOne Library" hatası alıyorum.Hiç bir fonksiyon çalışmıyor.Programı kaldırıp tekrar kurmayı denedim.Ama her seferinde aynı sorunu yaşıyorum.Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aoratos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aoratos

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 04-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bütün uygulamaları kapat ;

onOne Library.dll
onOne Library.acel.8bx

bu dosyaları sil...Bu dosyalar " \ Program Files \ Adobe \ Adobe Photoshop CS4 \ Plug-Ins " burada yer almaktadır...

Photoshopu kaldırdıktan sonra bunları mutlaka siliniz, tekrar yükleme yapınız... Onone ürünlerinde bi problem olacak sanırım...

iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
cemx_19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemx_19

Heykeltraş / Adana

Alt 05-12-2010 #3
Sağolun.Başka bir arkadaşımda böyle demişti.
Bu mesajdan alıntı yap
aoratos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aoratos

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 06-12-2010 #4
Sağolun.Başka bir arkadaşımda böyle demişti.
rica ederim kolay gelsin sorunu çözebildiyseniz ne mutlu bize...
Bu mesajdan alıntı yap
maimai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maimai

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 09-04-2011 #5
Bütün uygulamaları kapat ;

onOne Library.dll
onOne Library.acel.8bx

bu dosyaları sil...Bu dosyalar " \ Program Files \ Adobe \ Adobe Photoshop CS4 \ Plug-Ins " burada yer almaktadır...

Photoshopu kaldırdıktan sonra bunları mutlaka siliniz, tekrar yükleme yapınız... Onone ürünlerinde bi problem olacak sanırım...

iyi çalışmalar...

Dediğiniz dll dosyalarını Photosop'u kaldırmadan önce mi sileceğiz sonra mı? 2 gündür bu problemle uğraşıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap