Onul SU Brosur

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Onul SU Brosur ...

Onul SU Brosur
PunoTasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PunoTasarim

Matbaacı / İstanbul

Onul SU Brosur

Alt 03-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Brosur Calismam Baskiya Verildi...

Onul SU Brosur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 03-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
broşür demişsiniz ama ben burada belirli bi kıvrım yeri göremedim...el ilanı tarzında olmuş... çok karmaşık... hangi görsele bakacağımı hangi yazıyı okuyacağımı kestiremedim...baskıya vermeden önce bizlerle paylaşsaydınız daha verimli olabilirdi çalışma...artık olan olmuş... belliki buncacık alanda çok şey beklmişler sizden... kimden kaynaklıdır bu karmaşa bilmiyorum ama gözü bihayli yoruyo... bundan sonra daha özgün çalışmalarda görüşmek üzere...kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2009 #3
biraz karışık olmuş sanki.
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2009 #4
arkadaşlara katılıyorm gereğinden fazla şey kullandn sanki ortadan ikiye ayrılmş iki çalışma gibi duruyor.
Bu mesajdan alıntı yap

PunoTasarim

Matbaacı / İstanbul

Alt 03-07-2009 #5
arkadaşlara katılıyorm gereğinden fazla şey kullandn sanki ortadan ikiye ayrılmş iki çalışma gibi duruyor.
evet 2 ye ayrılmış 2 çalışma gibi durmasının sebebi zaten öyle olması Onul SU Brosur biri zambak biri mercan su müşteri ne istediyse koydum yazdım ebat sorunumuz vardı. ama böyle istedikleri için birşey demedim. maliyeti arttırmak istemediler...
Bu mesajdan alıntı yap

PunoTasarim

Matbaacı / İstanbul

Alt 03-07-2009 #6
broşür demişsiniz ama ben burada belirli bi kıvrım yeri göremedim...el ilanı tarzında olmuş... çok karmaşık... hangi görsele bakacağımı hangi yazıyı okuyacağımı kestiremedim...baskıya vermeden önce bizlerle paylaşsaydınız daha verimli olabilirdi çalışma...artık olan olmuş... belliki buncacık alanda çok şey beklmişler sizden... kimden kaynaklıdır bu karmaşa bilmiyorum ama gözü bihayli yoruyo... bundan sonra daha özgün çalışmalarda görüşmek üzere...kolay gelsin...
Yorumun için teşekkürler öncelikle....İlk önce kırım(kıvrım) demek istediniz sanırım el ilanı yada broşür pek önemi yok fazla farkları yok çünkü... şimdi karışık olmasına gelelim evet karışık oldu neyin ne olduğunu elimden geldiği kadar belli etmeye çalıştım müşterinin isteği doğrultusunda.... tekrar yorum için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 04-07-2009 #7
çok karışık ve göz yorucu olmuş bence resimleri ve yazıları azaltsakta daha çok önemli olanlar kalsa ve yazılardaki efektleri kaldırsak, daha hoş olmazmı?
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 04-07-2009 #8
Bu broşür 2 kırımlı mı olacak?

Açıkcası pek broşüre benzememiş. Herşeyden önce amacına uygun bir çalışma değil. Kırım payını göremedim ve taşma olmuş.

Karmaşık ve göz yorucu bir çalışma olmuş. Amacından fazlasıyla uzaklaşmış; bu bir broşür: inceleyen kişide olumsuz bakış uyandıracaktır. Herşeyden önce sade bir şekilde anlatılması en iyisi olur. Renkler içiçe girmiş ve yazı karakterleri çalışmaya uymamış.
Tekrar daha sade birşeyler çalışmanızı öneririm.
İZNİNİZLE size broşürün baskı sonunda ve sunumdaki görünümünü gösteriyim; bizi daha iyi anlayacaksınız:

Onul SU Brosur

Sizce uygun mu?

Emeğinize sağlık, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
sentelay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentelay

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2009 #9
mercan su ve zambak su ikisi aynı broşürde mi? mantığını anlayamadım ikisi ayrı ayrı olmalıydı hiç olmadı arkalı-önlü A5 düşünülebilirdi müşterilere bu kadarda söz hakkı vermemek lazımOnul SU Brosuryönlendirmek konuşmak gerekir, sanırım ÇOK aceleye gelmiş...
Bu mesajdan alıntı yap

PunoTasarim

Matbaacı / İstanbul

Alt 04-07-2009 #10
Bu broşür 2 kırımlı mı olacak?

Açıkcası pek broşüre benzememiş. Herşeyden önce amacına uygun bir çalışma değil. Kırım payını göremedim ve taşma olmuş.

Karmaşık ve göz yorucu bir çalışma olmuş. Amacından fazlasıyla uzaklaşmış; bu bir broşür: inceleyen kişide olumsuz bakış uyandıracaktır. Herşeyden önce sade bir şekilde anlatılması en iyisi olur. Renkler içiçe girmiş ve yazı karakterleri çalışmaya uymamış.
Tekrar daha sade birşeyler çalışmanızı öneririm.
İZNİNİZLE size broşürün baskı sonunda ve sunumdaki görünümünü gösteriyim; bizi daha iyi anlayacaksınız:

Onul SU Brosur

Sizce uygun mu?

Emeğinize sağlık, kolay gelsin.

Kırım payı yok çünkü kırım yok 2 ayrı isim tek broşür çalışmanın özeti...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları